Güvenilir ve ucuz Çin alışveriş siteleri

Çin malları ucuzluk bakımından Dünya şartlarına göre neredeyse tüm mallardan daha uygun bir fiyatta satılıyor. Hal böyle iken Çin’den Dünya üzerine sipariş edilen bir sürü ürün bulunmakta. Ülkemizde de çoğu ürünler Çin’den uygun fiyata getirilip satılmaktadır. Aracıları ortadan çıkararak en uygun fiyata sipariş verebileceğiniz güvenilir Çin alışveriş siteleri hangileri olduğunu sizler için derlemeye çalıştık.

Çin’den sipariş vermek sizi maddi açıdan baya rahatlatacak. İstediğiniz her ürünü uygun fiyata bulabildiğiniz güvenilir ucuz Çin alışveriş siteleri sayesinde işin ticaretini de yapabilirsiniz. Tabi tek sıkıntısı ürünün Çin’den gelmesi 15-30 gün arasında gibi bir süreyi bulabiliyor.

1. Aliexpress

Web Site Linki: https://best.aliexpress.com/

En bilindik Çin alışveriş sitesi ile listemize başladık. Güvenirlik açısından hiçbir sıkıntısı olmadığı için listeye ekledik.

2. Geek Wish

Web Site Linki: https://geek.wish.com/

Geek, ucuzluk bakımından da güvenilirlik bakımından da harika bir site. Ürünleri TL olarak görüyorsunuz. Ayrıca bazı ürünlerde “Sadece Kargo Parası” ödeyebileceğiniz ücretsiz ürünler görebiliyorsunuz.

3. Gearbest

Web Site Linki: https://tr.gearbest.com/

Gearbest Hong Kong’da kurulmuş bir Çin alışveriş sitesi. Türkiye’deki pazarda çok iyi olmalarından sebep Türkiye’de de şirketlerini açtılar. Ürünlerini Türkiye’de de bulunduran bu site, diğer Çin alışveriş sitelerine göre daha hızlı kargo imkanı sağlıyor.

4. Banggood

Web Site Linki: https://tr.banggood.com/

Banggood’ta Türkiye pazarında söz sahibi bir Çin alışveriş sitesi. Türkiye’de depoları olduğu için ürünün ulaşması kısa sürede gerçekleşiyor.

5. DHgate

Web Site Linki: https://tr.dhgate.com/

Güvenilir bakımından Çin alışveriş siteleri listemizde sizlere önereceğimiz son site DHgate sitesi. Ürün içeriği oldukça geniş bir site olduğu için sizlere tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz replikleri

Sonraki Yazı

BluTV'de izleyebileceğiniz en iyi Türk dizileri

İlgili Yazılar