Yeni Valorant Ajanı: Astra’nın Yetenekleri ve Güçleri (Özellikleri)

astra'nın yetenekleri

Son dönemde popüler bir hale gelen Valorant oyununa yeni bir ajan daha eklendi. Yeni Valorant ajanının ismi Astra. Astra son derece güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Hatta Valorant oyununun en güçlü karakteri bile olabilir. İşte Astra’nın yetenekleri, güçleri ve özellikleri.

Valorant’ta yeni çıkan karakter Astra kontrol ajanıdır. Bu da demek oluyor ki sis, duvar ve diğer güçleri düşmanın görüşünü engelliyor. Astra’nın son derece güçlü yetenekleri bulunuyor.

Şimdi Astra’nın güçleri ve özellikleri neymiş bakalım.

Astra’nın Özellikleri ve Güçleri (Yetenekleri)

Astra'nın yetenekleri

Astranın dört ana yeteneği ve bir ultisi vardır. Dört yeteneği arasında Gravity Well, Nova Pulse, Nebula and Dissipate yer alıyor. Astra’nın ultisi ise Astral Form/Kozmik Bölünmedir. Ayrıca yetenekleri açmak için yıldız satın almanız gerekmekte. Oyunun başında iki yıldız size verilmiş olacak. Daha sonra alacağınız yıldızlar sayesinde yeteneklerinizi kullanabileceksiniz.

Yıldızları haritanın çeşitli yerlerine yerleştireceksiniz. Daha sonra bu yıldızlara bir yeteneğinizi vereceksiniz. Bundan sonrası ise size kalmış. E,C,Q veya X tuşlarından birisini bu yıldızlara atayın!

Astra’nın ultisi son derece dikkat çekici. Oyuna yeni bir anlayış getirecek olan bu ulti ile yepyeni taktikler uygulayacaksınız.

İşte Astra’nın özellikleri ve yetenekleri;

Astra'nın yetenekleri
Astra’nın Yetenekleri

Gravity Well (Yer çekimi kuyusu)

Bu yetenek ile düşman ve dost oyuncuları belirlediğiniz bir alan içinde merkeze çekebilirsiniz. Merkeze doğru çekilen düşman oyuncular sersemleşecektir.

Nova Pulse (Nova Nabız) – Q

Bu yetenekte düşmanları sersem yapacaksınız. Yerleştirilen yetenek ile patlama anında alandaki tüm oyuncular sersemleşecek.

Nebula – E

Bu da kısacası bir duman (smoke) olarak kullanılır. Bir yere yıldız atarak dumanı aktif hale getirmeniz gerekir. Valorant oyununda son derece önemli bir yetenek olan duman atma ile düşman oyuncuları daha kolay avlayacaksınız.

Astral Form / Kozmik Bölünme (Ulti) – X

X tuşu ile atacağınız duvar sayesinde düşmanlar sizi göremeyecek ve ateş edemeyecek. Bu duvardan sadece kurşunlar geçemiyor. Bu da demek oluyor ki düşmanlarınızın yetenekleri bu duvarın içinden geçebilir.Son derece güçlü bir özellik olması dikkatlerden kaçmayacak. Bu yüzden belki de bu ajan Valorant oyununun en güçlü karakterleri arasına girecek.

Sen bu ajan hakkında ne düşünüyorsun? Oynayacak mısın? OP mi değil mi?

Bunlara da bak!

Astra’nın Ultisi Kaç Saniye?

Yeni Valorant ajanı Astra’nın ultisi 10 saniyedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı
kas ağrısına ne iyi gelir

Kas Ağrısına Ne İyi Gelir? Kas Ağrısı için Eczanedeki Kremler

Sonraki Yazı

Hastalıkların Şifalı Bitkileri - Şifalı Bitkiler Listesi

İlgili Yazılar