Telefonda reklamlardan kurtulun!

Telefonda reklamları engelleme işlemi nasıl yapılır? Telefonda reklamları engelleme işlemi yapabileceğiniz bir uygulama olduğunu biliyor muydunuz? Telefonunuzda oyun oynarken, YouTube’da video izlerken ya da herhangi bir internet sitesine girerken önünüze çıkan reklamları engelleyebileceğiniz çok güzel bir uygulama var.

Uygulamanın ismi AdGuard. Kendi internet sitesi üzerinden indirme linkini hem iOS hem de Android cihazlar için sağlıyor. Uygulamayı indirip kurmanızla birlikte artık oyun oynarken, YouTube’da ya da herhangi bir video sitesinde video izlerken ya da bir internet sitesinde arama yaptığınızda çıkan tüm reklamlardan kurtulabileceksiniz.

AdGuard sayesinde alacağınız verimlerini ve iOS ile Android cihazlar için (Sadece telefonlar değil, tabletler içinde uygundur) indirme linkini sizler için listeledik. Tabi bu bilgilere geçmeden önce tüm web siteleri, oyun yazılımcıları ve video sahipleri büyük bir emek vermektedir. Yapacağız bu işlem ile birlikte kazançları düşürüp emek hırsızlığı yapacağınızı unutmayınız.

AdGuard’tan alacağınız verimler

  • AdGuard sayesinde mobil cihazınızdan tarayıcınız aracılığıyla gezerken herhangi bir web sitesine girdiğinizde tüm reklamları gizlemiş olacaksınız ve siteniz saf halini görebileceksiniz.
  • Reklamları engellemeniz sayesinde internet kotanız daha az eriyecek.
  • Sadece yazı yazılan web siteler için değil, YouTube’da ya da herhangi bir yerde video izlerken, oyun oynarken çıkan videolarda reklamsız bir şekilde tabiri caizse premium üye gibi takılabilirsiniz.
  • Kişisel verilerinizi korumak bizim önceliğimizdir. AdGuard ile siz ve hassas verileriniz, internette gezinirken verilerinizi çalmaya çalışabilecek herhangi bir çevrimiçi izleyici ve analiz sisteminden korunursunuz.
  • Uygulama Yöneticisi modülü kendi istatistiklerini tutar, böylece her uygulamanın ne kadar internet kullandığını görebilirsiniz.
  • Herhangi bir uygulamanın hücresel/kablosuz erişimi tamamen durdurabilir veya izin verebilirsin. Böylece, hangi uygulamaların veri ilettiğini kontrol edebilirsin.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı
Whatsapp tablete nasıl kurulur?

WhatsApp tablete nasıl kurulur?

Sonraki Yazı
Minimalizm nedir? Minimalizm akımı nedir? Minimalist olmanın yolları

Minimalizm: Basit Bir Yaşam Biçiminin 5 Temel İlkesi

İlgili Yazılar