Sons of the Forest oyunu hakkında tüm bilgiler

The Forest oyununun merakla beklenen 2. serisi Sons of the Forest’ın fragmanı sonunda yayınlandı. Akıllardaki en büyük soru Sons of the Forest çıkış tarihi ne zaman ve oyunun hikayesi nasıl olacak?

Sons of the Forest, Endnight’ın 2018’de piyasaya sürülen korkunç hayatta kalma korku oyunu The Forest’ın devamı niteliğindedir. The Forest oldukça büyük bir başarıydı, olumlu eleştiriler aldı ve dört yıl boyunca beş milyondan fazla kopya sattı. Daha önceki bir oyunun devamı niteliğinde olmayan yeni bir korku oyunu için bu hiç de kolay değil.

Sons of the Forest ile ilgili pek çok özel ayrıntı açıklanmamış olsa da, yeni bölümden ne bekleyeceğimiz konusunda birkaç fikrimiz var. Daha da önemlisi, Sons of the Forest ilk çıktığında karşılaşacağımız bazı tehditlerin yanı sıra oyunun tonu için harika bir his veren oyun için bir fragman gördük.

Sons of the Forest Fragmanı

Merakla beklenen Sons of the Forest oyununun fragmanı yayınlandı.

İlk oyun sıradan bir baba ve oğula odaklanırken,  Sons of the Forest bazı profesyonellerin mücadeleye girdiğini gösteriyor. Yaratıklar tarafından helikopteri indirilen bir tür askeri birlik görüyoruz. İlk oyundakilere benzer mutantların yanı sıra birkaç yeni tehdit de görüyoruz. Biri, fazladan kolları ve bacakları olan, succubus gibi kıvranan ve dans eden dişi bir yaratık gibi görünüyor. Kahramanlarımızın kim olduğunu bilmiyor olsak da, mutantlarla dolu bir mağarada ölüleri durdurmadan önce ikisinin ormanda dikkatlice yol aldıklarını izliyoruz.

Fragman arsa üzerinde düşük, ancak atmosferi ağır. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında üzücü bir deneyim gibi görünüyor.

Sons of the Forest’ın çıkış tarihi

Sons of the Forest’ın çıkış tarihini henüz bilmiyoruz . Karavandan, oyun geliştirme sürecinde oldukça ilerlemiş gibi görünüyor, ancak Endnight devam filmi için daha fazla ilgi uyandırdığı için muhtemelen bazı ayarlamalar yapılacak. İlk oyun, dört yıl boyunca Steam’de Erken Erişim’deydi ancak devamının bu kadar uzun sürmesi olası değil. Endnight CEO’su Ben Falcone’ye göre, oyun 2021 sürümünü hedefliyor.

Sons of the Forest için resmi bir çıkış tarihi aldığımızda yazıyı güncelleyeceğiz.

Sons of the Forest’ın hikayesi nasıl olacak?

The Forest, oyunun saf atmosferinin kendi başına bir yaşam sürmesine izin veren oldukça çıplak bir kemik hikayesine sahipti. Sons of the Forest’ın kesin konusu hakkında pek bir şey bilinmiyor. Bununla birlikte, Endnight CEO’su Ben Falcone ile yapılan bir röportaja göre; bu oyunda karşılaşılan düşmanların, ilk bölümdeki mutant yamyamlardan ayrı, tamamen yeni tehditler olduğunu ortaya koydu. Özellikle, Endnight’dan daha tartışmalı yaratıklardan biri olduğunu doğruladı.

Öyle olsa bile, Sons of the Forest’ın fragmanında açıklanan olay örgüsü ilk oyuna benzer bir kurguya sahip diyebiliriz. Korkunç bir çarpışma, vahşi doğadaki insanları insanlık dışı canavarlar tarafından saldırıya uğradıkları yerde mahsur ediyor. Kahramana bir askeri birlik eşlik etse de, bu diğer ekip üyelerinin ne kadar hayatta kalacağı belli değil. Fragmanın başlangıcındaki arkadaşın ne kadar hızlı seçildiğine bakılırsa, baş karakterin kendi başına olması uzun sürmeyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Yoga ve Meditasyon yaparken dinlenmesi gereken parçalar

Sonraki Yazı

Yeni başlayanlar için kodlama uygulamaları 2021

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

En iyi laptop tavsiyeleri!

Alabileceğiniz en iyi laptopu arıyorsunuz ancak bir fikir sahibi değilseniz bu yazımızda en iyi laptoplar hangileriymiş hepsini listeledik.…