Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz online mobil oyunlar

Arkadaşlarınızla canınız sıkılıyor ve PUBG, Kelimelik, Kafa Topu vb. oyunlar harici oynayacak online mobil oyunlar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz online mobil oyunları listeledik.

Online Mobil Oyunlar

MONOPOLY Bingo

MONOPOLY Bingo!

Sevdikleriyle güzel ve keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler için oynarken zamanın su gibi akıp geçeğini umduğumuz bir oyunu tavsiye ediyoruz.

Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh!

Oyun, manga sanatçısı Kazuki Takahashi’nin kaleme aldığı ve Yu-Gi-Oh! serisinin ana konusu olan Duel Monsters adlı oyun üzerine kurulmuştur. KONAMI tarafından geliştirilen ve bir zamanların vazgeçilmezi olan serinin bu oyunu, 2009 yılında 22 milyarlık bir satışla dünyanın en çok satan kart oyunu oldu. Türkçe desteğinin olmaması bir handikap olsa da sevdiklerinizle bu oyunda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

King & Rıfkı

King & Rıfkı

King, bir türlü aldatmacalı kart oyunudur. Ülkemizde de popüler olan bu uygulamayı arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynamanıza fırsat veren ve 52 kartlık bir paketten oluşan bu oyunla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. King oyunu ceza, hile gibi farklı opsiyonları da bünyesinde bulunduruyor.

Mini Militia

Mini Militia

İki boyutlu bir platform oyunu olan Mini Milita, 6 kişilik ekip halinde girip oynayabileceğiniz klasik bir oyun. Eğer amacınız sadece arkadaşlarınız ile eğlenmek ise Mini Milita, çoğu popüler Battle Royale oyunundan daha iyi vakit geçirmenizi sağlıyor.

Bombsquad

Bombsquad

Eski Bomberman oyunlarını hatırlıyorsanız, Bombsquad oynarken hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Çünkü oyun Bomberman mantığını multiplayer işleyişiyle oldukça başarılı bir şekilde yoğuruyor. Oyunun ana odağı PvP (Player vs Player) denilen, farklı insanlarla mücadele ettiğiniz oyun modu. Çeşitli arenalarda rakiplerinizi iterek ya da üzerlerine bombalar atarak canlarını azaltmaya çalışıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

12 Minutes sistem gereksinimleri nedir?

Sonraki Yazı

Evde beslenebilecek hayvanlar nelerdir?

İlgili Yazılar