Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Önerileri (2021)

kalbosuz kulak içi kulaklık önerisi

Kablolu ve kablosuz kulak içi kulaklık önerisi listesi ile karşınızdayız. 2021 yılının en iyi kulak içi kablolu veya kablosuz kulaklık tavsiyesi için gerekli olanları sizlere detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. İşte öneriler…

Haylou T15 Siyah Bluetooth Kulaklık

Özellikleri: Sürücü çapı 6 mm biypoojik diyaframla gelen bu kulaklık kullanıcıları tarafından beğeniliyor. Ayrıca çerisinde bir çok özellik var. Örneğin, oyun, müzik modunun yanı sıra gürültü azaltma ve asistan desteği gibi.

Bunun yanı sıra suya ve toza dayanıklı olan bu kablosuz kulak içi kulaklık modeli toplam 60 saat şarj kapasitesi sunuyor. Gelin bir diğer kablosuz kulaklık önerisine geçelim.

Ses kalitesi olarak eğer cihazınız AAC formatını destekliyor ve Spotify premium kullanıyorsanız ses gayet dengeli. Baslar tatlı, mid ve tizler gayet net. Tıslama ve çatlama kesinlikle olmuyor. Kullanılan cihaz ve yazılım kombinasyonu çok önemli. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Kutunun kapağı biraz ince ve dikkatli kullanılması gerekiyor.”

Haylou T15 siyah bluetooth kulak içi kulaklık kullanıcı yorumu

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0 Kulaklık

Kulak içi kablosuz kulaklık tavsiyesi

Özellikleri: 35 gram ağrılığında ve siyah renkte olan bu model de kullanıcıların önerisi. Xiaomi’nin Redmi Airdots Tws Basit 5.0 modeli 1 ila 2 saat içerisinde tam şarj oluyor. Ayrıca 12 saat boyunca kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte kablosuz olan bu kulaklıkta aktif gürültü önleme, suya ve tere dayanıklılık özelliği yok.

“Kutusu beklediğimden küçük ama bu iyi bir şey cebime sığıyor. Kuşağa da rahat oturuyor ayrıca şık duruyor. Tragusam var kulağımda sizin de varsa sıkıntı değil takılabiliyor. Tavsiye ederim. Kablosuz rahat. Teşekkürler…”

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0 kulaklık kullanıcı yorumu

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Kablosuz Kulaklık

Kulak içi kablosuz kulaklık tavsiyesi

Özellikleri: 20 saate kadar pil ömrü sunan bu kablosuz kulaklık ayrıca akıllı kulak içi algılama özelliğine sahip. Kristal netlikte çağrı özelliğiyle birlikte kutusundan beyaz renkte çıkmakta. Çift mikrofonu ile birlikte gelen bu kablosuz kulaklık ayrıca telefona da entegre olmakta. Yani telefondan kulaklığınızın ne kadar şarjının kaldığını görebilirsiniz. Böylelikle Xiaomi’nin bu kulaklığı kablosuz kulak içi kulaklık önerisi listemizde yer alıyor.

Kulaklıktan çok memnunum. Çok hızlı bağlanıyor her cihaza. Önceki Bluetooth kulaklığım bilgisayarıma vs çok hızlı bağlanmıyorken bu üründe o sorunu yaşadım. Belki biraz daha küçük ve kibar olabilirdi ama bu fiyata bu performansı gösteren bir ürün için boyutunu mazur görmek fazlasıyla kolay!

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic kablosuz kulaklık kullanıcı yorumu

Philips TAUT102BK/00 Upbeat Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Kulak içi kablosuz kulaklık tavsiyesi

Özellikleri: 12 saate kadar şarj imkanı sunan bu kablosuz kulak içi kulaklık modeli 6 mm neodimyum akustik sürücüsü ile ses kalitesinden taviz vermiyor. Bunun yanı sıra şarj kutusu da diğer modellere göre daha küçük. Yani cebinize kolaylıkla sığabilen cinsten. Beş renk çeşidi ile gelen Philips’in Upbeat kablosuz kulaklığı ayrıca her telefona kolaylıkla bağlanma özelliğine sahip.

“Ses kalitesi, tasarımı çok güzel. Kulakta küçük duruyor yalnız küçük görünmesini istiyorsanız alın derim. Kulakiçi kulaklık seviyorsanız gayet iyi ve kulaktan hiç düşmüyor. Fiyatı da muadillerine göre gayet uygun. Philips pişman etmez.”

Philips TAUT102BK/00 Upbeat bluetooth kulaklık kullanıcı yorumu

Ttec Airbeat Duo Tws Bluetooth Kulaklık

Kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

Özellikleri: Ttec’in bu kablosuz kulaklık önerisi ile karşınızdayız. Bu modelde çift sürücü bulunyor. Yani daha net bir ses deneyimi sunuyor. Bunun yanında Qualcomm aptX, TrueWireless Stereo ve Bluetooth 5.0 özellikleri ile kablosuz olmanın gereğini yerine getiriyor. Ayrıca 5 gram gibi hafif bir şekilde kutusundan çıkıyor. Şarj kutusuyla birlikte 30 saatlik şarj süresi vaat eden bu kulaklık kesinlikle önerimiz.

“Ses kalitesi gayet iyi. Sadece kulaklık takılıyken müzik açık değilken bile sesi yüksek oranda kesiyor, müzik dinlerken ise tamamen. Kulakta şık duruyor ve ağır değil. Ayrıca tek seferde çok uzun süre kullanabiliyorsunuz.”

Ttec Airbeat Duo Tws bluetooth kulaklık kullanıcı yorumu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Acı biber reçeli nasıl yapılır? En iyi acı biber reçeli tarifi...

Sonraki Yazı

2021 Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri sahiplerini buldu!

İlgili Yazılar