Google Play’de yer almayan efsane oyunlar!

Google Play’de oynamadığınız oyun kalmamış olabilir ya da oradaki oyunlar ilginizi çekmiyor da olabilir. Sizlere Google Play’de olmayan oyunlar neler olduğunu listeledik. Birbirinden güzel o oyunlara gelin bakalım…

Google Play’de Olmayan Oyunlar Listesi

  1. Call of Duty: Strike Team
  2. Mass Effect Infiltrator
  3. Millet Shootout Battle Royale
  4. N.O.V.A. 3
1. Call of Duty: Strike Team
Call of Duty: Strike Team Oyunu

Bu başarılı mobil askeri destan bölümü, sizi ABD’ye saldırıyı kimin başlattığını belirlemek için dünyanın süper güçleri arasındaki gerilimin arttığı 2020 yılına geri götürüyor. Activision tarafından resmi olarak piyasaya sürülmesine rağmen, şirket onu Google Store’dan kaldırmaya karar verdi, böylece onu yalnızca Android APK formatında edinebilirsiniz.

2. Mass Effect Infiltrator
Mass Effect Infiltrator Oyunu

Örgütüne karşı dönen bir Cerberus operatörü Randall Enzo’ya rehberlik edeceğiniz üçüncü şahıs bir nişancı oyunu.

3. Millet Shootout Battle Royale
Millet Shootout Battle Royale Oyunu

Millet Shootout Battle Royale sadece bir FPS atış oyunu değil, aynı zamanda heyecan verici bir Battle Royale modu da içeriyor. Oyuna girdikten sonra size harika bir deneyim yaşatacak.

4. NOVA 3
Nova 3 Oyunu

Google Play Store’da çok popüler olmasına rağmen Nova 3, Google Play Store’dan kaldırıldı. Gameloft bu hücresel atıcıyı Cal Wardin ile geliştirdi, eski NOVA Özel Kuvvetler askerleri hikayenin Nova 2’de sunulmasından dört ay sonra tutuklandı.

Uyarı: Oyunlar için APK indirme linki paylaşılmış olup Yedilik.com olarak hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Sizlere önerimiz oyunu indirmeden önce güvenlik taraması yaptırmanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Silinen Telegram Mesajlarını ve Fotoğraflarını Geri Getirme Yolları

Sonraki Yazı

Amerika'da Araba Fiyatları Neden Ucuz?

İlgili Yazılar