Furkan Emirce kimdir?

Instagram ve Youtube’da yaptığı dublajlarla fenomen haline gelen ve oldukça sevilen Furkan Emirce kimdir, nereli gibi hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgileri sizler için derlemeye çalıştık. Dipnot olarak şimdiden söyleyelim, kapakta yer alan fotoğraf Furkan Emirce’ye ait bulabildiğimiz tek fotoğraftır. :)

Furkan Emirce kimdir sorusuna detaylıca cevap vermeye çalışacağız ve hakkında bilinmeyen tüm bilgileri sizlere sunmaya çalışacağız.

1. Furkan Emirce, Eskişehir’de doğmuştur ve aslen de buralıdır.

2. Furkan Emirce, Eskişehir’de yaşamaktadır.

3. Başarılı fenomen, kurduğu Emirce Medya şirketi ile seslendirme ve video montaj / kurgu işiyle uğraşarak geçimini sürdürüyor.

4. Furkan Emirce, futbol kulübü olarak Fenerbahçe’yi desteklemekte ancak basketbol ile arası futbola oranla biraz daha fazla diyebiliriz.

5. E-Spor maçlarına merakı olan ünlü fenomen, ANT E-Spor Kulübünü sık sık takip ediyor.

6. Furkan Emirce, Mustafa Kemal Atatürk hayranı bir kişilik.

7. Ayrıca Neşet Ertaş ve Müslüm Gürses en sevdiği sanatçıların başında geliyor ve sık sık bu isimleri dinlemektedir.

Furkan Emirce kimdir, nereli, hakkındaki bazı bilgilere cevap verdiğimizi düşünüyoruz. Furkan Emirce’nin fotoğrafı da zaten yazının kapağında yer almaktadır, tekrar bakabilirsiniz. Hiçbir sitede yer almayan bu bilgileri sizler için derledik. Umarız yazımızı beğenmişsinizdir. Yazımızı aşağıda yer alan herhangi bir emoji ile yorumlamayı ve yazımızda tüm merakınızı giderip gidermediğinizi yazı olarak yorum yazmanızı bekliyoruz. :)

Furkan Emirce’yi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz:
Instagram | Youtube

2 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Wayfair skandalı! Wayfair nedir?

Sonraki Yazı

Vis a Vis dizisinin unutulmaz replikleri

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Steam yaz indirimleri başladı!

Steam‘i kullanan milyonlarca bilgisayar kullanıcısının her yıl sabırsızlıkla beklediği Steam yaz indirimleri sonunda başladı. Bünyesinde milyonlarca oyun bulunan…