Mostbet, müşterilerine futbol, ​​basketbol, ​​tenis, hokey, boks gibi çeşitli spor dallarına bahis yapma ve ayrıca çevrimiçi casinolarda şanslarını deneme fırsatı sunan, Türkiye'deki bir çevrimiçi bahis şirketidir. Ayrıca şirket, müşterilerine karlı bonuslar ve Mostbet promosyon kodları, ücretsiz bahisler, bedava çevirmelerin yanı sıra web sitesi ve mobil uygulamanın kullanışlı bir arayüzünü sunmaktadır.

FM 21 oyununda transfer bütçesi yüksek takımlar

Sonunda FM severler oyunun 2021 versiyonuyla buluştular. FM 21 oyununda her sene olduğu gibi bu senede yeni genç yetenekler ve takımlar görüyoruz. Oyunun önemli bir kısmı da transfer bütçesinden geçiyor. Takımınızın fazla transfere ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız transfer bütçesi yüksek bir takım seçmeniz yararınıza olacaktır. FM 21 transfer bütçesi yüksek olan takımları sizlerle listeledik. Hadi gelin FM 21 transfer bütçesi yüksek takımlara bakalım.

FM 21 transfer bütçesi yüksek olan takımlar

İngiltere Premier Lig – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçesi (avro) Maaş bütçesi (avro) 
Arsenal4.500.0003.102.730
Aston Villa2.500.0001.337.950
Brighton10.000.0001.049.370
Burnley10.500.000879.910
Chelsea12.000.0003.618.100
Crystal Palace22.000.0001.784.040
Everton2.500.0002.493.570
Fulham4.300.0001.216.720
Leeds Utd3.000.000722.990
Leicester1.000.0002.178.120
Liverpool18.000.0003.014.410
Man Utd52.000.0003.985.950
Manchester City17.000.0003.812.760
Newcastle16.500.0001.394.150
Sheffield United1.000.000576.450
Southampton1.500.0001.310.150
Tottenham13.000.0002.599.200
West Brom1.000.000628.630
West Ham10.000.0001.479.280
Wolves17.500.0001.345.250

FM2021 Italian Serie A Transfer Budgets İtalya Seri A – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçeleri (Avro)Maaş Bütçeleri (avro)
Atalanta15.078.270889.040
Benevento3.107.040603.280
Bologna7.493.440767.540
Cagliari6.122.690859.910
Crotone2.558.740352.120
Fiorentina10.783.2501.112.820
Genoa4.447.790842.580
Hellas Verona8.590.040586.210
Inter20.835.4302.914.850
Juventus22.845.8604.642.280
Lazio15.809.3401.656.030
Milan15.992.1001.727.760
Napoli15.900.7202.274.590
Parma7.858.980695.150
Roma15.535.1902.251.110
Sampdoria5.848.540661.800
Sassuolo10.326.330734.410
Spezia1.827.670365.310
Torino5.574.390927.220
Udinese6.853.760555.730

FM21 Spanish LaLiga Santander Transfer Budgets La Liga – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçeleri (Avro)Maaş Bütçeleri (Avro)
Athletic Club22.845.860940.900
Cádiz CF7.441.870184.400
CA Osasuna0325.500
Atlético de Madrid3.574.3802.691.830
Alavés6.370.340341.660
Elche5.238.530232.550
FC Barcelona9.136.5404.640.020
Getafe4.134.470385.330
Granada913.830319.560
Levante2.741.500378.200
Celta Vigo8.224.510476.050
Real Betis2.741.500711.250
Real Madrid54.830.0704.883.270
Real Sociedad11.850.570836.770
Real Valladolid0283.680
SD Eibar456.920335.380
Sevilla4.569.1701.014.090
Valencia5.483.010876.250
Villarreal13.707.520831.210
SD Huesca1.765.200458.550

FM 2021 French Ligue 1 Conforama Transfer Budgets Fransa Ligue 1 – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçeleri (Avro)Maaş Bütçeleri (Avro)
AS Monaco 13.707.5201.284.700
AS Saint-Étienne6.853.760402.020
Dijon FCO2.284.590241.960
FC Metz2.284.590236.410
FC Nantes4.112.260385.290
Bordeaux4.569.170490.120
Lille OSC13.707.520586.940
Montpellier HSC4.112.260327.900
Nîmes Olympique1.827.670222.630
OGC Nice13.707.520521.650
Lyon13.707.520983.670
Marseille6.853.760854.960
Paris Saint-Germain41.122.5504.358.990
RC Lens2.284.590184.180
Strasbourg4.112.260295.290
Angers SCO3.198.420350.660
Stade Rennais13.707.520680.640
FC Lorient1.827.670213.280
Reims4.112.260225.790
Stade Brestois 291.827.670186.240

FM 21 German Bundesliga Transfer Budgets Bundesliga – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer BütçesiMaaş Bütçesi
Bayer 04 Leverkusen01.385.230
Arminia Bielefeld0151.960
Borussia Dortmund9.138.3402.168.670
Borussia Mönchengladbach9.138.3401.815.950
Eintracht Frankfurt7.767.590814.740
Bayern München54.830.0703.640.810
1. FC Köln456.920734.950
1.FSV Mainz 051.827.670429.620
Schalke 048.498.660982.900
SC Freiburg548.300269.040
Werder Bremen1.687.390632.930
VfB Stuttgart5.026.090414.620
VfL Wolfsburg9.138.3401.150.790
FC Augsburg913.830471.400
Hertha BSC22.388.950916.010
Union Berlin913.830356.990
TSG 1899 Hoffenheim8.224.510918.060
RB Leipzig18.276.6901.343.300

Football Manager 21 Portuguese Liga NOS Transfer Budgets Liga NOS – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçeleri (Avro) Maaş Bütçeleri (Avro)
Boavista548.30069.610
CS Marítimo731.07063.620
FC Porto0576.840
Gil Vicente91.38040.530
SC Farense73.11047.450
SL Benfica0720.590
SC Braga3.198.420229.080
Sporting CP0403.720
Vitória de Guimarães913.750122.850
Rio Ave593.99075.580
Paços de Ferreira274.15050.400
Moreirense FC91.38042.820
FC Famalicão1.335.400120.230
CD Tondela137.08033.270
CD Nacional411.22045.560
Portimonense SC731.07073.990
CD Santa Clara137.08043.230
Belenenses SAD274.15049.180

Russian Premier League Transfer Budgets FM2021 Rusya Premier Ligi – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçeleri (Avro) Maaş Bütçeleri (Avro)
CSKA Moscow4.569.170459.630
Dynamo Moscow22.845.860564.140
Lokomotiv Moscow1.827.670565.470
Rotor038.080
Spartak Moscow9.138.340685.880
Ural456.920177.480
Arsenal Tula913.830239.590
Rubin Kazan685.380261.060
Khimki77.640131.400
Rostov639.680248.610
Zenit9.138.340806.470
Krasnodar9.138.340651.870
FC Ufa456.920152.970
Tambov071.900
Akhmat913.830239.230
Sochi2.284.590276.680

Belgian Jupiler Pro League Transfer Budgets FM21 Belçika ligi – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçeleri (Avro)Maaş Bütçeleri (Avro)
KAA Gent 4.569.170446.410
Cercle Brugge0146.120
Club Brugge13.707.520551.700
KAS Eupen91.380162.310
KV Kortrijk0148.660
KV Mechelen274.150172.740
KV Oostende456.920134.560
Standard Liège1.827.670367.090
RSC Anderlecht3.655.340518.390
KRC Genk18.276.690346.120
Royal Antwerp913.830488.970
Charleroi SC0397.630
Sint-Truidense1.370.750145.110
Oud-Heverlee Leuven0152.990
Beerschot VA456.92087.730
SV Zulte Waregem1.370.750161.640
Waasland-Beveren0127.900
Royal Excel Mouscron0102.150

Netherlands Eredivisie Transfer Budgets FM 2021 Hollanda Eredivisie – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçeleri (Avro)Maaş Bütçeleri (Avro) 
ADO Den Haag 2.552.92052.400
AZ6.396.840136.150
Ajax45.691.730426.100
FC Emmen548.30061.230
FC Groningen2.741.50076.280
FC Twente3.198.42052.570
FC Utrecht2.741.500133.950
PEC Zwolle456.92046.450
Feyenoord9.138.340206.560
Fortuna Sittard685.38045.050
PSV Eindhoven13.707.520324.960
RKC Waalwijk685.38030.310
sc Heerenveen1.827.67056.780
Heracles1.827.67046.380
Sparta Rotterdam342.69049.160
VVV-Venlo913.83041.470
Vitesse4.112.26097.050
Willem II1.370.75057.560

Football Manager 2021 Scottish Ladbrokes Premiership Transfer Budgets İskoçya Premier Ligi – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçeleri (Avro)Maaş Bütçeleri (Avro)
Aberdeen077.810
Dundee Utd100.00047.820
Celtic4.500.00489.380
Rangers2.500.00465.420
Hamilton50.00020.090
Hibernian054.470
Kilmarnock424.91031.240
Livingston5.00030.770
Motherwell5.00036.760
Ross County150.00031.320
St. Johnstone25.00029.660
St. Mirren70.00022.820

English Sky Bet Championship Transfer Budgets Football Manager 2021 İngiliz Sky Bet Ligi – Transfer ve maaş bütçeleri

TakımlarTransfer Bütçeleri (Avro)Maaş Bütçeleri (Avro)
Bournemouth0624.240
Barnsley600.000143.400
Birmingham1.000.000320.830
Blackburn100.000281.350
Brentford3.000.000367.420
Bristol City1.000.000310.770
Cardiff0438.110
Coventry086.720
Derby County0278.380
Huddersfield0277.500
Luton Town50.000131.880
Middlesbrough0298.220
Millwall0215.350
Norwich15.000.000501.160
Nottm Forest3.500.000442.140
Preston800.000213.510
QPR1.000.000227.020
Reading0256.050
Rotherham300.00092.610
Sheffield Wednesday0380.960
Stoke0540.670
Swansea3.180.000360.450
Watford0805.730
Wycombe062.070

Football Manager 2021 Austrian tipp3-Bundesliga Transfer Budgets Avusturya Bundesliga – Transfer ve maaş bütçeleri

CLUBTransfer Budget (£)Wage Budget (£)
Austria Wien456.920165.190
LASK Linz1.370.750121.210
Rapid Wien0234.000
Sturm Graz1.370.750111.990
Red Bull Salzburg18.276.690309.890
SV Ried137.08079.150
SKN St. Pölten228.46062.040
TSV Hartberg228.46084.200
Rheindorf Altach274.15071.780
FC Admira Wacker Mödling274.15072.530
Wolfsberger AC456.92089.820
WSG Tirol137.08064.600

Football Manager 2021 Ukraine Prem'er-Liha Transfer Budgets Ukrayna Premier Lig – Transfer ve maaş bütçesi

TakımlarTransfer Bütçesi (Avro)Maaş Bütçesi (Avro)
Dynamo Kyiv7.763.790227.910
Shakhtar7.763.790342.940
Zorya262.96058.040
Illichivets23.29014.560
FK Oleksandriya100.00043.880
Desna Chernihiv105.54036.290
Vorskla15.53034.990
Olimpik Donetsk9.14029.340
Rukh Lviv9.14020.760
Kolos Kovalivka77.64018.480
Ingulets Petrove013.330
Minaj023.170
Dnipro-1274.75040.140
Lviv10.00017.300

FM 2021 ile yazmış olduğumuz diğer yazılara da göz atabilirsiniz:

• FM 2021’deki Türk genç yetenekler

• FM 2021’deki genç yetenekler

• FM 2021’de sizi başarıya ulaştıracak 5 taktik

FM 2021’deki en iyi serbest (free) oyuncular

FM 2021 En İyi Asistan Menajerler

FM 2021 En İyi Kaleci Antrenörleri

FM 2021 En İyi Kondisyon Antrenörleri

FM 2021 En İyi Hücum Antrenörleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

FM 2021 En İyi Kondisyon Antrenörleri

Sonraki Yazı

FM 2021 En İyi Hücum Antrenörleri

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

FM 2022 genç yetenekler

FM yani Football Manager 2022 oyunu oynayanlar için hazırladığımız genç yetenekler listesi sizlere kariyerinizde yön verecek! FM 2022…
Daha Fazla Oku

Steam yaz indirimleri başladı!

Steam‘i kullanan milyonlarca bilgisayar kullanıcısının her yıl sabırsızlıkla beklediği Steam yaz indirimleri sonunda başladı. Bünyesinde milyonlarca oyun bulunan…