En yararlı Android uygulamaları

2019 itibariyle Google Play Store’daki uygulamaların sayısı 3 milyonu aşmış bulunmakta. Kullanıcılar bu kadar uygulamanın arasından en yararlı veya kullanışlı uygulamaları bulmakta zorlanıyor. Android telefonlarda bulunan gereksiz uygulamaların hepsini unutun. En yararlı Android uygulamaları nelermiş gelin bakalım…

En yararlı Android uygulamaları yazımızda günlük hayatımızı kolaylaştırabilecek her çeşit uygulamaya yer verdik. Aramanıza gerek kalmayacak uygulamalara gelin birlikte göz atalım.

1. Swiftkey

Swiftkey

Swiftkey uygulaması telefonunuzla yazışma yaparken tek tek tuşlara basmaktansa harflerin üzerinden geçerek yazacağınız şeyi tahmin ederek daha hızlı bir yazışma yapmanızı sağlıyor. Günlük hayata uygun yararlı bir yazışma uygulaması olarak en çok tercih edilen listesinde yer alıyor.

Buraya tıklayarak uygulamayı görüntüleyebilirsiniz.

2. Evernote

Evernote

Evernote, metin, fotoğraf, ses, video, eskizler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde notlar almanızı sağlayan bir platform. Günümüzün telaşlı yaşamında kendinizi organize tutmak için ihtiyacımız olan bir araçtır. İş akışını kolaylaştırmak için tüm cihazlarınız arasında senkronize edilir. Evernote, notlarınıza hızlı erişim için telefonunuzun ana ekranına bir yer açar ve kolaylıkla bu notlara ulaşabilirsiniz.

Buraya tıklayarak uygulamayı görüntüleyebilirsiniz.

3. WPS Office

WPS Office

WPS Office uygulaması öğrenciler dahil akademik iş yapan kişilerin yardımına koşuyor. Microsoft Office formatlı dosyaların hepsini açabilen WPS Office ayrıca dosyalarınızı düzenleme şansını da sizlere sunuyor.

Buraya tıklayarak uygulamayı görüntüleyebilirsiniz.

4. PicsArt

PicsArt

Milyonlarca kişinin severek kullandığı uygulamalardan birisi olan PicsArt ile fotoğraflarınızı düzenlemenize yardımcı olur. Uygulama bir çok düzenleme aracına sahip olup bütün işlerinizi kolaylıkla yapmanıza olanak sağlar. Ancak uygulamada kullanacağınız bazı özel düzenleme araçları ücretli ve bu da kullanıcıları üzmektedir.

Buraya tıklayarak uygulamayı görüntüleyebilirsiniz.

5. Dropbox

Dropbox

Dropbox hem mobilden hem de bilgisayar üzerinden ulaşabileceğiniz depolama platformudur. Fotoğraf, video, dosya ve daha fazlasını depolamanıza olanak sağlayan Dropbox uygulaması ile ayrıca fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve hatta elinizdeki kağıtları tarayıp Pdf dosyası haline getirebilirsiniz.

Buraya tıklayarak uygulamayı görüntüleyebilirsiniz.

6. Alarmy

Alarmy

Uykunuz çok mu derin? Sabah işe kalkmakta zorlanıyor musunuz? O zaman bu uygulama tam size göre. Alarmy özel sistemiyle alarmı kapatmadan önce sizden bir puzzle veya problem çözmenizi istiyor ve yapmadığınız takdirde alarm kapanmıyor. Problemi çözene kadar uykunuz zaten açılmış oluyor.

Buraya tıklayarak uygulamayı görüntüleyebilirsiniz.

7. Google Maps

Google Maps

Google Maps uygulaması sadece bir harita değil aynı zamanda gideceğiniz yerlerdeki kafe, restoran, market gibi yerleri de görmenize olanak sağlıyor. Araç kullanırken size yolu tarif eden de bir sistemi bulunmakta. Gideceğiniz yere kendi aracınızla gitmeyecekseniz hangi toplu taşıma araçlarının kaç dakikada gidebileceğini de size bildiriyor.

Buraya tıklayarak uygulamayı görüntüleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

15 Temmuz gecesi neler yaşandı?

Sonraki Yazı

K-pop yıldızı Sulli evinde ölü bulundu!

İlgili Yazılar