Teknolojinin hız kazanmasıyla birlikte bilgisayar oyunlar günden güne demode olmaya başladı. Oyunları artık akıllı telefonlarımız üzerinden oynuyoruz. En iyi ücretsiz Android oyunları hem zevkli hem de ücretsiz olmasıyla kitleleri kendisine bağlıyor.

Hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz Android oyunlarını bu yazımızda sizler için derledik.

1. PUBG Mobile

Bütün dünyayı kasıp kavuran bu oyun milyonlarca kişi tarafından oynanmakta. Karakterinizi seçin ve açık dünyada onlarca kişiye karşı savaşın. Peki hayatta kalabilecek misin?

2. Clash of Clans

Rekabeti sevenler için birebir. Grafik olarak sevimli bir yapıya sahip bu oyun. Önce kaleni inşa et daha sonra diğer oyuncularla savaşa hazırlan.

3. Kafa Topu 2

Futbol severler için fantastik bir oyun. Online olan oyunu arkadaşlarınla uzaktan oynayabilirsin. 1 vs 1 olarak oynanan maçta süper güçlerini kullanarak rakibini yenmeye çalış.

4. Garena Free Fire: Hücum

Kullanıcı tarafından çok beğenilen bir battlegrounds türü oyun. Karakterinle bir bölgeye düş silahını kap ve savaşa başla.

5. Mobile Legends: Bang Bang

Dota ve Lol oyunlarının profesyonel olarak hazırlanmış mobil versiyonu. 5 kişilik takımınla karşı takımın kulelerini daha sonra ana kuleyi yık ve rakibini yen.

6. Hay Day

Vakit geçirmek için birebir bir oyun. Bu oyunda kavga dövüş yok sadece ekip biçme ve hayvanlara bakmak var. Elmasları topla ve çiftliğini büyült. Sakin bir kafayla sanal çiftçi ol.

7. Online Soccer Manager 2020

Futbola ilgi duyanlar için bir menejerlik oyunu. Takımını seç, beğendiğin futbolcuları transfer et ve ligde ilk sıralara yerleş.