En güzel simülatör oyunları

Günümüzde en çok popüler oyunlar, simülatör oyunları diyebiliriz. Simülatör oyunları PC için oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Simülatör oyunları PC kullananların en çok oynadığı oyunlar listesinde yükselişte. Hal böyle iken sizin için en iyi ve en güzel simülatör oyunlarını listeledik.

1. Streamer Life Simulator

Sıfırdan başlayarak dünyanın en popüler insanlarından biri olun. Karakterinizi geliştirin ve kendinize yeni ekipmanlar satın alın. Kötü mahallenizden uzaklaşın ve daha güçlü internet altyapısına sahip yeni mahalleye yerleşin. İstediğiniz özelliklerle bilgisayarı oluşturun ve yayına başlayın. Takipçileriniz ile sohbet edebilir ve bağış toplayabilirsiniz.

2. İnternet Cafe Simulator

İnternet Cafe Simülatörü bir internet kafe iş simülasyon oyunu. Oyunda kapsamlı bir işyeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bedeli çok ağır olabilir.

3. Border Officer

Genelde herkes burada işsizdir. Ama şans eseri bir iş buldun. Devlet için çalışacaksın.
Ailenizdeki herkes hasta veya işsiz, sadece onlara yardım edebilirsiniz. Sen göçmen bir subaysın. Devlet sana bir araba ve bir ev verdi. Bütün ekonomi senin elinde. Maaşınızı en verimli şekilde harcamak zorundasınız. Stavronzkaya’ya kimlerin girip kimin giremeyeceğine karar vermelisin!

4. Farming Simulator 2019

En iyi çiftçilik simülatörü tamamen elden geçirilmiş grafikleri ve gelmiş geçmiş en kapsamlı çiftçilik deneyimiyle geri dönüyor! Modern bir çiftçi ol ve yepyeni tarım aktiviteleri, biçilecek mahsuller ve bakılacak hayvanlarla dolu tarlanı iki büyük Amerika ve Avrupa haritasında geliştir.

5. Drug Dealer Simulator

Artık uyuşturucu ticaretinin karanlık sokaklarında kol gezebileceksiniz! Hikâyenize ufak, kirli bir barınakta başlayın ve bölgenizin kontrolünü elinize geçirene kadar yükselin, kendi adamlarınızı kiralayın ve tehlikeli işler yapın.İster sokak ticaretinin dehası olun, ister acımasız bir gangstere dönüşün.

6. Delivery Simulator

Delivery Simulator, oynaması ücretsiz bir araç sürüş simülatörüdür. Kamyonları kamyonun römorkunu takıp çıkarabileceğiniz seviyelerde sürün, kasaları araçlara koymak ve teslim etmek için Forkliftleri kullanın, kargo düşürmeden Ordu Kamyonunu kullanın. Zamana karşı yarıştığınız 30 seviye var.

7. Microsoft Flight Simulator

Yeni nesil Microsoft Flight Simulator’da hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar son derece ayrıntılı ve hassas uçaklarla uçun. Dinamik ve canlı bir dünyada gece uçuşunun, gerçek zamanlı atmosferik simülasyonun ve canlı havanın zorluklarına karşı pilotluk becerilerinizi test edin. Gezegenin herhangi bir yerine uçuş planınızı oluşturun. Microsoft Flight Simulator, benzersiz uçuş modellerine sahip oldukça ayrıntılı 20 uçak ve el yapımı 30 havaalanı içerir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

İstanbul'daki en iyi antikacılar

Sonraki Yazı

Türk tiyatrosunda kavuk geleneğinin tarihi

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Gemiler neden suda batmaz?

Gemiler neden suda batmaz, gemiler deniz üstünde nasıl gider gibi soruları çok duyarız, hatta merak bile ederiz. İşte…