Ücretsiz Robux veren siteler

Roblox hayranı bir kullanıcısı iseniz bu yazımız size göre! Roblox’ta para verip Robux almak ile uğraşmayın. Sizlere ücretsiz olarak Robux veren siteleri belirledik. Bu siteler sayesinde Roblox’ta kullanabileceğiniz bedavaya Robuxlar elde edebileceksiniz.

Roblox, kullanıcılar tarafından hazırlanan parkur tarzı oyunların diğer kullanıcılarla paylaşılıp oynandığı bir çeşit oyun türü. Roblox’ta rol yapma oyunları, engel aşma, simülasyon ve yarış gibi birçok oyun çeşidi bulunmaktadır. Çevrimiçi oynanan bu oyun sitesi şu aralar çocuklar arasında büyük bir eğlence durumunda. 15 milyon üzerinde bir kullanıcıya sahip olan bu oyun sitesinin verilerine göre kayıtlı yaş ortalaması 8-18 yaş arası olduğu söyleniyor.

Robux ise Roblox’ta bir para birimidir. Ücretli olarak oyunda karakter giydirme tarzı işlemlerini bu parayı kullanarak yapabiliyorsunuz. Hal böyle iken oyuna para yatırmanız yerine ücret ödemeden bedavaya kazanabileceğiniz Robux sitelerini sizler için derledik. İşte o siteler…

Ücretsiz Robux alabileceğiniz web siteler

  1. Kiwi Points
  2. RbxSite
  3. Bloxearn
  4. Rblxcity
  5. Oprewards
  6. RbxDemon
  7. RbxAdder
  8. RewardRobux

Roblox oyunu hem tarayıcıdan girilerek oynanabiliyor hem de telefon ve tabletlerden oynanabiliyor. Roblox’u cihazınıza indirmek için aşağıda hangi işlemciyi kullanıyorsanız ona tıklayınız.

UZMANLARDAN UYARI: Uzmanlar yaş aralığınız 18 yaşında altında ise oyuna belirli süreler belirleyip girmenizi öneriyor. Oyuna kendinizi aşırı kaptırmanız sonucunda psikolojik sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Lütfen bu uyarıyı dikkate alınız.

9 yorum
  1. çok güzel siteler ama size bir site daha önereyim adı gemsloot.com bu sitede point toplayarak robux kazanabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

League of Legends: Wild Rift nasıl oynanır?

Sonraki Yazı

Hande Erçel kimdir? Hande Erçel'in oynadığı filmler ve diziler

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Gemiler neden suda batmaz?

Gemiler neden suda batmaz, gemiler deniz üstünde nasıl gider gibi soruları çok duyarız, hatta merak bile ederiz. İşte…