UFC canlı nasıl izlenir? UFC maçları hangi kanaldan izlenir?

ufc canlı izle bedava

UFC maçları hangi kanaldan izlenir? UFC canlı nasıl izlenir? UFC maçları nerede oynanıyor? Dünyaca ünlü karma dövüş sanatları platformu UFC heyecanlı maçlarıyla seyircilerle buluşmaya devam ediyor. UFC’de bulunan ünlü dövüşçülerden McGregor ve Dustin Poirier’in maçlarını izlemek için yapmanız gerekenler çok basit…

UFC maçları bedavaya izlenir mi? Bunun gibi sorular sıkça sorulanlar arasında. Dustin Poirer, McGregor, Amanda Nunes gibi ünlü dövüşçülerin ve diğer klasman dövüşçülerin maçlarını izlemek için ödemeniz gereken fiyatlar bulunmakta.

İşte UFC’yi izlemek için ödemeniz gereken fiyatlar;

  1. Aylık UFC izleme planı şunları içerir;

Tüm canlı UFC etkinliklerine, tüm UFC Dövüş Kütüphanesine, dünyanın dört bir yanından canlı dövüş sanatları etkinliklerine ve özel orijinal dizilere ve şovlara erişimin yanı sıra dünyanın dört bir yanından 1.000 saatten fazla canlı dövüş sporu aksiyonu ve istediğiniz zaman iptal edebileceğiniz aylık abonelik. 1 aylık UFC kanalının ücreti ise 11.9 dolar yani 104 Türk Lirasına denk geliyor.

2. Yıllık UFC izleme planı şunları içerir;

Aylık UFC izleme planının içerdiği tüm etkinlikleri kapsayan bu plana yıllık ödeme yapmanız dahilinde %20’ye yakın tasarruf edeceksiniz. Ücreti ise 114.99 dolar yani 999 Türk Lirası.

UFC Maçları Hangi Kanaldan İzlenir?

ufc nasıl izlenir, ufc nasıl izlerim, ufc hangi kanalda, ufc yi nerden izleyebilirim,
UFC maçları nerede ve nasıl izlenir?

Dünya genelinde televizyonda pek verilmeyen tek dövüş spor platformu UFC olabilir. UFC herhangi bir kanalda yayınlanmıyor. Şirketin kurmuş olduğu sistem üzerinden izlenebilen özel maçlara ayrı bir ücret de ödemeniz gerekebiliyor. Aşağıda bulunun linke giderek UFC kanalına kayıt olabilir ve maçları izlemeye başlayabilirsiniz.

welcome.ufcfightpass.com

UFC 264 Hangi Kanalda?

UFC 264 Conor McGregor – Dustin Poirier karşılaşmasını S Sport Plus kanalından aylık 18 lira ücret ödeyerek izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Yazı

Amazon Prime Video'da Watch Party nasıl yapılır?

Sonraki Yazı

Çiftlik Bank mağdurları paralarını alabilecek mi?

İlgili Yazılar