Kapat

Muhteşem 2020 Super Bowl finali

Anasayfa
Spor Muhteşem 2020 Super Bowl finali

Her sene ayrı bir tat veren Super Bowl finali, bu senede adından sıkça söz ettirdi. TSİ gece 2.30’da oynanan finalde Kansas City Chiefs, 50 yıl sonra şampiyon oldu. Muhteşem 2020 Super Bowl finalinde yaşananları sizler için derledik.

Muhteşem geçen bir #SuperBowl‘ı daha geride bıraktık. Her sene ayrı bir final tadı ve şovlar içeren bu turnuvanın belkide en güzeli 2020 Super Bowl oldu diyebiliriz. Maçın yanı sıra maç öncesi, devre arası ve maç sonu şampiyonluk kutlamaları maçın ve şampiyon Kansas City Chiefs’in önüne geçti diyebiliriz. Yine de Kansas City’nin uzun yıllar sonra gelen şampiyonluğu bu turnuvanın en duygusal olayıydı, bunu da es geçmeyelim.

2020 Super Bowl’da en çok heyecan veren durum ise beraber sahne şovu düzenleyen Shakira ve Jennifer Lopez oldu. İşte o gece yaşananlar…

1. Milyonlarca insanı ekrana kilitleyen Super Bowl finalinde uyuyan bir taraftar

Herkes bu geceyi dört gözle beklerken, maça bilet bulamadığı için üzülenler varken uyuyan taraftar…

2. Shakira ve Jennifer Lopez’in nefes kesen Super Bowl performansı

3. Damien Williams’ı yakalayana aşk olsun!

4. Devre arası sahne hazırlanışı

5. Demi Lovato, ABD Milli Marşı’nı okudu, büyük alkış aldı!

6. Super Bowl’de Jennifer Lopez’den Trump tepkisi!

Jennifer Lopez sahnedeki bir şarkısını 11 yaşındaki kızı Emme ile söyledi. Jennifer, ABD’nin bayrağından yapılmış kanadıyla kızının yanına geliyor. ABD bayraklı kanadı tam açtığında ise içinde Porto Riko bayrağı var. Bayraklar, görseldeki kafes ve kızı ile birlikte sahnede yer alan çocuklar teması, Trump’ın sınırda ailelerinden ayırdığı çocuklara bir tepki olduğu söyleniyor.

7. Şampiyon Kansas City Chiefs!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir