Biyofili teşhisi nedir? Biyofili tanısı nasıl yapılır?

Biyofili teşhisi nedir, Biyofili teşhisi nasıl olur, Biyofili teşhisi nasıl konulur, Biyofili tanısı nasıl yapılır, Biyofili hipotezi nedir? Bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabını yazımızda sizlere verdik!

Önce Biyofili Hipotezi nedir, bir bakalım…

Biyofili Hipotezi Nedir?

Biyofili teşhisi, Biyofili teşhisi nedir, Biyofili teşhisi nasıl olur, Biyofili teşhisi nasıl konulur, Biyofili tanısı nasıl yapılır, Biyofili tanısı nasıl konulur, biyofili tanısı nasıl olur, biyofili teşhisi nasıl yapılır, Biyofili hipotezi, Biyofili hipotezi nedir, biyofili hastalığı, biyofili,
Biyofili Hipotezi

Ele aldığımız Biyofili Hipotezi, insanların genetik olarak doğaya çekilmeye yatkın oldukları inancıdır. Bu nedenle tüm insanların doğal olarak doğal dünyayı sevdiğini belirtir.

Daha detaylı bir anlatım için şu yazıya bakabilirsiniz: Biyofili nedir? Biyofili tasarımı nasıl yapılır?

Biyofili Teşhisi Nedir?

Teşhis tek seansta istisnasız tüm vücudu kapsar. Biyofili, vücudun tüm makro-mikro kısımlarını sınırlama olmaksızın teşhis edebilir. Şunları içeren sistemler:

Sinir – Kardiyovasküler – Gastrointestinal – Kas – Solunum – Endokrin – Üriner – Üreme – ve çok daha fazlası.

Biyofili Teşhisi Nasıl Olur?

Küçük veya büyük her nesnenin, diğer herhangi bir maddeden farklı bir hızda titreşen kendi frekansı veya salınımı vardır. Biyofili, herhangi bir insan vücudu parçası, organı, dokusu, hücresi, DNA’sı veya kimyasalının sıklığını tespit edebilir ve eşleştirebilir. Vücut dokusunun rezonansındaki değişiklikler yoluyla vücuttaki herhangi bir durumu izleyebilir. Hücre değişikliklerini genetik bir düzeye kadar otomatik olarak tespit edip lokalize ederek dengesizlikleri düzeltir.

Vücudunuzun durumu ile ilgili tüm bilgiler beyne iletilir. Beyne bağlanan kulaklıkların içinde özel tetik sensörleri kullanılır. Ayrıca, verileri elde etmek, kodunu çözmek ve bunları 4 boyutlu organ, doku ve hücre modelleri şeklinde ekranda görüntülemek için özel bir yazılım kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Su orucu nedir, nasıl tutulur? Su orucunun faydaları ve zararları nelerdir?

Sonraki Yazı
Kakegurui anime karakterleri

Kakegurui anime karakterleri ve hakkında bilgiler

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Göz yanması neden olur?

Göz yanması her zaman insanların başına gelebilen şikayet edilen bir durumdur. Peki göz yanması neden olur, tedavisi var…