Yeni seneye girmek üzereyken parti düzenleyecekseniz veya mekanınızda müzik açmak istiyorsanız size özel yazımıza hoş geldiniz. İşte yılbaşında dinlenecek şarkılar listemiz sizlerle…

Mekanınız var ya da evinizde yılbaşı partisi düzenliyorsunuz ancak play listenizde ne çalacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman sizlere özel hazırladığımız yılbaşında dinlenecek şarkılar listemize muhakkak göz atmalısınız. Listemizdeki size özel seçtiğimiz çoğu şarkıyı milyonlarca dinlemeye rağmen sizin dinlemediğinize emin gibiyiz. Size özel hazırladığımız şarkılarla yılbaşınıza keyif üstüne keyif katacaksınız.

Listemizde yeni yıla zıplayarak dans edebileceğiniz hareketli şarkıdan, romantik bir dans edebileceğiniz slow şarkıya ve nostaljik şarkıları bulabileceksiniz. Ayrıca daha sonra müziklere sadece yeni yıl için bakmak yerine daha çok sık dinleyeceğinize de gayet eminiz. :)

Dipnot: Liste sıralamasını Yedilik Editör Ekibi olarak belirleyip yaptık ancak size göre sıralama değişebilir.

Lafı çok uzun tutmadan sizi listemizle baş başa bırakıyoruz. Keyifli dinlemeler…

7. Sam Smith & Normani – Dancing with a Stranger

6. Ed Sheeran ft. Khalid – Beautiful People

5. Travis Scott – Highest in The Room

4. Lil Nas X ft. Bill Ray Cyrus – Old Town Road

3. Post Malone – Circles

2. Billie Eilish – Everything I Wanted

1. The Weeknd – Blinding Lights

Size özel seçtiğimiz şarkılar, Apple Müzik’in “Yılbaşına Geri Sayım” listesinden seçilip alınmıştır. Apple Müzik’in özel listesindeki diğer şarkılara da göz atmanızı öneririz.