One Direction geri dönüyor! Peki One Direction neden dağılmıştı?

Hazır olun, One Direction hayranları, çünkü bu adamların yaklaşan yıldönümleri için süper özel bir planı var! Evet, Liam Payne kısa süre önce kendisinin ve eski grup arkadaşları – Louis Tomlinson , Niall Horan , Harry Styles ve Zayn Malik – bu yıl tekrar bir araya geldiklerini açıkladı. Peki One Direction neden dağıldı biliyor muydunuz? Bu yazımızda sizlere önce iyi haberin nerden geldiğini ve daha sonra grubun geçmişteki ayrılığına değineceğiz.

The Sun’a konuşan şarkıcı, “On yıl dönümümüz yaklaşıyor, bu yüzden son birkaç haftadır birlikte çokça konuşuyoruz ki bu gerçekten çok hoştu” dedi. “Şu anda ne söylememe izin verildiğinden emin değilim. Hepimizin denemek ve gerçekleştirmek için üzerinde çalıştığı bir dizi farklı şey var ve insanlar e-postaları yönlendiriyor. Ama her şeyden çok, yeniden bir araya gelmemiz için gerçekten iyi bir zaman oldu.”

Unutanlar için grup, The X Factor’da solo sanatçılar olarak seçmelere katıldıktan sonra 23 Temmuz 2010’da Simon Cowell tarafından bir araya getirildi . Birlikte beş destansı albüm çıkardılar, çok sayıda tükenmiş dünya turuna çıktılar, tonlarca rekor kırdılar, birçok ödül kazandılar ve çok daha fazlasını yaptılar.

One Direction neden dağıldı?

One Direction geri dönüyor, One Direction neden dağılmıştı, One Direction neden dağıldı, One Direction geri mi dönüyor, one direction neden ayrildi, one direction neden ara verdi, one direction üyeleri neden ayrildi, zayn malik one direction neden ayrıldı, one direction ne zaman birleşecek,
One Direction neden ayrıldı?

Grup olarak geçirdikleri süre boyunca çok şey başardıkları için, oldukça yorgun olmaları şaşırtıcı değil. Adamlar sürekli çalışıyorlardı ve yorucu programları sonunda onlar için çok fazla oldu.

Niall daha sonra açıkladı, “İnanılmazdı. Ama yorulduk. Bundan yorulmadım, sadece yoruldum. Büyük bir baskın olduğunu asla gerçekten hatırlayamıyorum, sadece kardeşçe aile dırdırları, böyle b*ktan tartışmalar. Ama sonunda birbirimizi öldürecektik. Bir gün hepimiz oturduk, sohbet ettik ve ‘Mola vermeliyiz, rahatlamalıyız ve yeni bir şeyler denemeliyiz’ gibiydik.”

Liam Payne’de bu konuyla ilgili şöyle konuştu: “Hepimiz daha yeni başladık, bilirsiniz, bu sadece bir vakaydı, bu senin işin ve yaptığın şey bu ve sonra yavaş yavaş bu şeyin içine girdin. Demek istediğim, bizim için her şeyden çok, tehlike bölgesinin bandın içinde olduğunu düşünüyorum. Ve aslında, muhtemelen sona ermesine neden olan şey, her şeyden çok yorgunluktu. Herkes yorgunken aptalca kararlar verir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Mi Note 10 Lite İncelemesi

Sonraki Yazı

Saç Boyası Yüzden ve Elden Nasıl Çıkar? Saç Boyasını Nasıl Çıkarırım?

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Dinlendirici müzikler

Yoğun iş temposu veya hayata sahipsiniz ve ruhunuz daralıyor. Çoğu insanın sıkıntısı bu diyebiliriz. İnsan bazen rahatlamak ve…
Daha Fazla Oku

Reynmen – Melek şarkı sözleri

Reynmen Melek şarkı sözleri neler? Reynmen yani Yusuf Aktaş’ın çıkardığı yeni şarkı olan Melek’in şarkısı çıkar çıkmaz büyük…
Daha Fazla Oku

Murat Göğebakan’ın hikayesi

Murat Göğebakan başarılı müzik kariyerinin yanında hikayesi ile de insanları etkiledi. Başarılı sanatçının hayat hikayesini sizler için derlemeye…