Stray Kids’den Han Jisung şarkısında ırkçılık yaptı mı?

K-Pop müzik grubu olan Stray Kids‘den Han Jisung ırkçılık yaptığı iddiasıyla karşı karşıya! Peki Han Jisung hakkındaki iddialar doğru mu?

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Han Jisung, Twitter’daki kullanıcılardan biri Jisung’un şarkılarından birinde ırkçı bir hakaret kullandığını söyleyince tepkinin odağı oldu.

Han Jisung’un şarkı sözleri ne diyor? Han Jisung ırkçılık yaptı mı?

Stray Kids grubu üyesi Han Jisung

Kullanıcının paylaştığı sözlere göre, Jisung’un şarkıda ırkçılık yaptığı iddia ediliyor, kelimeler şunlar: “Sen – yabancı bir işçi, sen bir anne – domuz deliğinde”. Kullanıcının paylaştığı sözler, küfürlü diline de ışık tutuyor. Bununla birlikte, internet çoğunluğu Han Jisung’a hakaret etmeye başladı.

Şu an itibariyle, şarkıcı iddiaların hiçbirine cevap vermedi ve tartışma spekülasyona dayanıyor gibi görünüyor. Şarkı sözlerini paylaşan Twitter kullanıcısı şarkının adından bahsetmedi.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir: K-Pop dünyasını sallayan SuperM grubunun üyeleri kimlerden oluşuyor?

İnternet kullanıcıları Han Jisung’a nasıl tepki verdi?

Jisung hayranları tüm duruma hızlı tepki verdi. Bununla birlikte, İnternet, bazılarının şarkıcının bu konuda eğitilmesi gerektiğini düşündüğü için özür dilemesi gerekip gerekmediği konusunda bölünmüştü. Aynı konuda konuşan bir kullanıcı, “Bir şeyi açıklığa kavuşturmama izin verin: Jisung’un özür dilemeye ihtiyacı olduğunu kabul etmek, onu otobüsün altına attığınız veya kötü bir konaklama yaptığınız anlamına gelmez. MFS bu, onu önemsediğiniz anlamına geliyor, onu eğitmek istiyorsunuz ve büyümesini istiyorsunuz ki bu hataları bir daha yapmasın.”

Bir başkası, “Başıboş çocuklar bizden, bir sorun olduğunda veya yanlış bir şey yaparlarsa kendilerini eğitebilmeleri için onlara haber vermemizi istedi, bu yüzden lütfen onu savunmayın ve yanlış bir şey yapmaları halinde onları bilgilendirerek öğrenmelerine yardımcı olun. şu anki gibi.”

Bir kullanıcı, “abt jisung olayı evet, o gençti ama yine de bu kelimeleri kullandığı için duyarsızdı. Jisung’u tüm kalbimle seviyorum ama bu kelimeleri kullanması yanlıştı. ” Bir diğeri, “Park jisung’u ilgisi olmayan bir duruma SÖKMEYİN. ve tekrar ediyorum, YAPMAYIN.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Yazı

Birlikte Ölüm Karinesi Nedir?

Sonraki Yazı

Attack on Titan Karakterleri Hakkında Bilgiler

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Soner Egesel kimdir?

Türkiye’nin önemli klasik gitar ustalarından, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Gitar Sanat Dalı Öğretim Görevlisi Soner Egesel vefat etti.…
Daha Fazla Oku

İlyas Tetik nasıl öldü?

Keman virtüözü ve besteci İlyas Tetik, geçtiğimiz günlerde sevenlerini ve sanat dünyasını şok ederek yaşamına son vererek, Tarabya’daki…