Yeni yıla sayılı günler kalmışken sevdiklerinize hediye almak istiyorsunuz ancak kararsızsanız sizlere bu yazımızda yardımcı olmaya çalışacağız. Yeni yıl için hazırladığımız özel hediye önerileri sizleri bu dertten kurtaracak.

Artık 2019’u bitirip 2020 yılına adım atmak üzereyiz. Özel günlerin en kötü yanı hediye almaktır. Düşünür durursunuz. Yeni yıl için hediye önelerileri alıp durmaktan insan usanıyor. Doğum günleri, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü derken her sene bir sürü hediye alıyorsunuz ve artık fikir olarak zorlanıyorsunuz. “Bu sefer değişik bir şey olsun” diye diye artık ortada hediye alacak değişik fikir bulmak zor oluyor. Ayrıca yeni yılın yaklaşmasıyla fiyatlarda bazı yerlerde uçmuş durumda.

Bu listemizde hem bir erkeğe hem bir kadına alınabilecek her türlü hediyeyi sizlere sunduk. Trendyol’da indirime giren güzel ürünleri sizler için derledik. Uygun fiyatlar ve satın alma linkleri de her ürünün altında mevcut. Hazırsanız başlayalım!

7. Bir kadına alınabilecek güzel bir hediye: Fotoğraf Askısı

Fiyatı: 23,99 TL | Satın Al

6. Bir erkeğe alınabilecek güzel bir hediye: Bileklik

Fiyatı: 210 TL | Satın Al

5. Bir kız çocuğuna alınabilecek güzel bir hediye: Uzaktan Kumandalı Cici Köpek

Fiyatı: 64,99 TL | Satın Al

4. Bir erkek çocuğuna alınabilecek güzel bir hediye: Uzaktan Kumandalı McQueen Araba

Fiyatı: 97,25 TL | Satın Al

3. Sevgiliye alınabilecek güzel bir hediye: Xiaomi Akıllı Bileklik

Fiyatı: 168 TL | Satın Al

2. Babaya alınabilecek güzel bir hediye: Polo Saat

Fiyatı: 79,99 TL | Satın Al

1. Anneye alınabilecek güzel bir hediye: Çanta

Fiyatı: 42,56 TL | Satın Al

Ürünlerin hepsi Trendyol‘dan alınmış olup fırsatlar yılbaşına kadar geçerlidir. Yılbaşından sonra fiyatlar ve stoklar değişebilir.