İstanbul’da en iyi pestil nerede?

Gümüşhane’nin sevilen lezzetlerinden olan pestil ve köme çeşitlerini İstanbul’da gurbette yaşayanlar nerede bulabileceğini aradığına eminiz. Sizlere İstanbul’da en iyi pestil nerede, İstanbul’un en iyi pestilcisi kimdir sorularına bu yazımızda cevap vererek tüm soru işaretlerini kaldırıyoruz.

Yazımızın sonunda size güzel bir sürprizimizin olduğunu belirterek yazımızda devam edelim…

İstanbul’un en iyi pestilcisi: Hane Yöresel

Hane Yöresel Menü (Fiyatlar ve ürünler güncellenmiş olabilir, tablo 2021 yılının örneğidir.)

Hane Yöresel, Gümüşhane ve Karadeniz Bölgesi’ne ait yöresel lezzetleri bir araya getirip sizlerle buluşturan bir dükkan. İstanbul’da gurbette yaşayıp memleketinizin yöresel ürünlerinin hasretini çekiyor, en güvenilir ve hakiki memleket ürünlerini arıyorsanız, Hane Yöresel size bu imkanı sağlıyor.

Pestil ve Köme satışları ön planda gibi dursa da birçok yöresel hakiki ürünleri burada bulabilirsiniz. Ziron, fasulye, tereyağ, peynir gibi birçok ürün sizleri bekliyor.

Her ürün kendi yöresinden taze bir şekilde tezgahlarda duruyor. Özellikle pestil ve köme severler için güzel bir haberimiz var. Gümüşhane’nin önemli pestil markalarından olan Yöre’ye ve Doğa’ya ait pestil ve köme çeşitleri taze bir şekilde Gümüşhane’den her gün özel olarak getiriliyor ve sizlere sunuluyor. Yöre ve Doğa markalarına ait birçok pestil çeşidi Hane Yöresel’de satılmaktadır.

Ayrıca Gümüşhane’nin kendi markalarından biri olan Gümüşsu ürünlerine de Hane Yöresel‘den ulaşabilirsiniz.

YEDİLİK ZİYARETÇİLERİNE ÖZEL İNDİRİM: Ayrıca Hane Yöresel’den alışveriş yaparken Yedilik.com’dan geldiğinizi belirtirseniz sizlere %10 indirim yapılacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın! (Sosyal medyadan ve WhatsApp’tan vereceğiniz siparişlerde de bu indirim geçerlidir.)

Adres: Şirinevler, Şht. Yarbay Cesur Cd. NO:36, 34188 Bahçelievler/İstanbul
(Şirinevler metrobüsten yürüme 5 dakika uzaklıkta)

Telefon: 0552 620 34 29

Instagram: @haneyoresel

Web Sitesi: www.haneyoresel.com (Web Sitesinden Sipariş Verebilirsiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

FM 2022'de sizi başarıya ulaştıracak 4 taktik

Sonraki Yazı

Hıçkırık neden olur?

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Ekler Yapılışı

Ekler yapılışı bir o kadar zevkli ve kolayken yemesi ise daha hoş olan bir tatlı çeşididir. Sizlere ekler…
Daha Fazla Oku

Ayva Tatlısı Tarifi

Ayva Tatlısı yapılışı en basit tatlılardan biridir. Ayva Tatlısı tarif bakımından çok kolaydır. Peki Ayva Tatlısı tarif nedir,…