Şarjı En Uzun Süre Dayanan 6 Akıllı Telefon

Şarjı en uzun süre dayanan akıllı telefon modelleri ile ilgili yazımızı sizler için derledik. Şarjı uzun süre giden bu akıllı telefon modelleri rakiplerini geride bırakmayı başardı. Samsung, Xiaomi ve Motorola şarj konusunda kendisini geliştiren önemli markalar arasında yer alıyor.

Şarj ve batarya konusu akıllı telefon alırken en çok dikkat ettiğimiz şeylerden birisi. Şarjı uzun süre dayanan telefonlar genellikle kullanıcıların tercihi oluyor.

Günlük hayatımızda sürekli şarj etmek zorunda kalmayacağımız bu şarjı uzun süre dayanan akıllı telefonlara şimdi biraz daha yakından bakalım.

şarjı en uzun süre dayanan akıllı telefon
Şarjı En Uzun Süre Dayanan Akıllı Telefon

MOTO G7 POWER

5000 mAh batarya kapasitesine sahip olan Motorola Moto G7 Power akıllı telefon modeli kullanıcılara şarjı dayanıklı bir telefon vaat ediyor. Hatta Motorola yaptığı açıklamada çeşitli kullanımlarda şarj süresinin 60 saate kadar dayanabileceğini söylüyor.

Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51 sürekli şarj derdi olanların derdini önleyecek bir cihaz olarak dünyaya tanıtıldı. 7.000mAh pil kapasitesi ile gün içinde şarjım bitecek derdiyle telefonunuzdan uzaklaşmak zorunda kalmayacaksınız. Samsung Galaxy M51, uzun süre giden şarjı ile 24 saat boyunca internette gezinmenize ve saatlerce oyun oynamanıza olanak sağlıyor.

Xiaomi Redmi Note 9S

Xiaomi Redmi Note 9S , 5.020 mAh batarya kapasitesi ile şarjı en uzun süre dayanan telefonlar arasına girmeyi başardı. Xiaomi’nin bu modeli ile tam 16 saat video izleyebilir ya da 40 saat boyunca telefonda konuşabilirsiniz.

Realme 5i

Realme 5i, bir günden daha uzun süre dayanabilen devasa 5.000 mAh pil ile donatılmıştır. Ancak bu telefonun tam şarj olma süresi 2 saati bulabiliyor. Yine de uzun süre oyun oynamak ve film izlemek için ideal bir model.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Galaxy S20 Ultra 5.000 mAh kapasiteli bataryasıyla en çok tercih edilen telefonlardan birisi haline geldi. Tüm testlerden başarıyla çıkmayı başaran Samsung’un bu akıllı telefon modeli hem performansı hem de şarj süresi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi Mi 10 Pro, 4.500 mAh pil ile donatıldı. Mi 10 Pro girdiği testlerde 101 saatlik performansı ile en iyi derecelerden birisini almayı başardı. Telefon görüşmelerinden oyun oynamaya kadar bu telefonu uzun saatler boyunca şarj etmeden durabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

İşletmeler neden yeni ürün geliştirirler?

Sonraki Yazı
en basit dövme şekilleri

En basit dövme modelleri ile tarzını öne çıkart!

İlgili Yazılar