2021’de Kazandırması Beklenen Yabancı Hisseler!

2021'de kazandıracak hisseler hangileridir?

2021’de kazandıracak hisseler ile alakalı olan bu yazımızda doğru yere yatırım yapmanız için sizlere bazı hisseleri sunacağız. 2021 yılında yükselecek hisseler nelerdir gelin birlikte bakalım.

İşte, 2021’de kazandıracak hisseler!

1. UPS

2021'de kazandıracak hisseler
UPS HİSSELERİ YÜKSELİŞE GEÇEBİLİR.
 • Sektör: Lojistik
 • Piyasa değeri: 146,2 milyar dolar
 • Temettü verimi: % 2,4

UBS Securities kısa süre önce, paket teslimat devi United Parcel Service’in (UPS, 169,18 $) notunu yükseltti. Aracı kurum, genel olarak sektördeki kapasite sınırlamaları göz önüne alındığında, 2021’deki fiyat artışı potansiyelini görüyor. UPS’teki maliyet düşürme çabaları kar marjlarını artırıyor.

UPS, birden fazla pandemi senaryosunda başarılı olabilir. Aşı destekli bir ekonomik geri dönüş en iyi durumdur ve işletmeler arası teslimatlarda güçlü bir toparlanmaya yol açar. Ancak daha uzun süreli bir kurtarma bile, UPS için bir artı olan güçlü e-ticaret satışlarını destekleyecektir. Aracılık, 210 dolarlık hisseler için 12 aylık bir fiyat hedefine sahip ve UPS’e verimli bir 2020’den sonra 2021 için satın alınabilecek en iyi hisse senetlerinden biri olma şansı veriyor.

2. INTEL

2021'de kazandıracak hisseler
INTEL HİSSELERİ 2021’DE YÜKSELİŞE GEÇEBİLİR.
 • Sektör: Elektronik
 • Piyasa değeri: 205,2 milyar dolar
 • Temettü verimi: % 2,6

2020’de büyük bir kazanan, yapay zeka ve PC oyunları gibi uygulamalar için mikroişlemci üreticisi olan Nvidia (NVDA) oldu.

Aralık ayı başına kadar yüzde 120 oranında geri dönen bu ürün, Jerome Dodson’ın Parnassus Endeavour (PARWX) portföyünde öne çıktı.

Intel, ileriye dönük fiyat-kazanç oranı 11 ve % 2.6 temettü getirisi ile alışılmadık bir teknoloji pazarlığı gibi görünüyor.

3. Alibaba Group

2021'de kazandıracak hisseler
ALİBABA GROUP HİSSELERİ 2021’DE YÜKSELİŞE GEÇEBİLİR.
 • Sektör: İnternet perakende
 • Piyasa değeri: 713,7 milyar dolar
 • Temettü verimi: Bilinmiyor

Glassman, Matthews China’nın (MCHFX) küresel e-ticaret devi Alibaba Group’ta (BABA, 263,80 $) aldığı büyük, yeni hisse ile ilgileniyor.

Yönetim altındaki varlıkların (AUM)% 11,1’ine sahip olan Alibaba şu anda fonun en büyük ikinci holdingi. En büyüğü ise Çinli teknoloji şirketi Tencent Holding (TCEHY,% 11,3).

Alibaba hızla büyüyor: Gelirler üç yılda üç kattan fazla arttı. Hisse senedi de yükseliyor. Devam eden yukarı yönlü potansiyeli, Alibaba hisselerini 2021 için satın alınabilecek en iyi hisse senetlerinden biri yapıyor.

4. Microsoft

2021'de kazandıracak hisseler
MICROSOFT HİSSELERİ 2021’DE YÜKSELİŞE GEÇEBİLİR.
 • Sektör: Altyapı yazılımı
 • Piyasa değeri: 1,6 trilyon dolar
 • Temettü verimi:% 1,1

Value Line Investment Survey tarafından analiz edilen yüzlerce hisse senedi arasından çok azı üç kategorinin her birinde en üst sıralarda ödüllendirildi: zamanlılık, güvenlik ve finansal güç.

Bunlardan biri Microsoft (MSFT, 211.80 $), dünyanın en büyük yazılım üreticisi.

Microsoft’un kazançları 2011 ile 2017 arasında bir dalgalanma yaşadı, ancak o zamandan beri neredeyse iki katına çıktı. Bunun büyük bir nedeni, firmanın en büyük gelir kaynağı haline gelen bulut bilişimdir.

Value Line, Microsoft’un kazançlarının önümüzdeki beş yıl için ortalama% 15 artacağını tahmin ediyor – bu, son beş yılın neredeyse iki katı. Hisse senedi ayrıca,% 1.0’lık kâr payı ile mütevazı bir gelir elde ediyor. Portföyünüzü mavi çiplerle doldurmak istiyorsanız, MSFT, 2021’in satın alınabilecek en iyi hisse senetlerinden biri olabilir.

5. Pinterest

2021'de kazandıracak hisseler
PINTEREST HİSSELERİ 2021’DE YÜKSELİŞE GEÇEBİLİR.
 • Sektör: Sosyal medya
 • Piyasa değeri: 42,3 milyar dolar
 • Temettü verimi: Bilinmiyor

Pinterest (PINS, 68,47 $), kullanıcıların anahtar kelimelere göre gruplandırılmış görüntüleri paylaşmasına olanak tanıyan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Genel olarak, kullanıcı deneyimi ilham bulmak ve sağlamakla ilgilidir.

Pinterest reklamlardan para kazanıyor. Shopify (online mağaza) ile ortaklaşa oluşturduğu yeni reklam teknolojisi platformu, reklam verenlerin katalogları Pinterest’e yüklemelerine olanak tanıyor.

Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile ürün satın alabilir. Baron Opportunity (BIOPX) fon yöneticisi Michael Lippert, Pinterest’in işini değiştireceğini söylüyor. Önümüzdeki dört yılın her birinde hisselerin ortalama% 25 kazanabileceğini düşünüyor.

Wall Street analistlerinin kâr elde etmeye başlamasını bekledikleri 2021 için satın alınabilecek en iyi hisse senetlerinden biri olabilir.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Kadın Dövme Modelleri Fikirleri

Sonraki Yazı

Hisse senedi virman nasıl yapılır?

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Sinema ve Eğitim İlişkisi

Bu yazımızda sizlere sinema ve eğitim ilişkisi hakkında bilgiler vereceğiz. Lumiere Kardeşler’in 1895’de sinematogfrafı makinasını icat etmelerinden kısa…
Daha Fazla Oku

Bolonez sos nasıl yapılır?

Makarna ile karıştırılarak mükemmel bir akşam yemeği için bolonez sos yapılabilir. Kökeni İtalya olan bu sosu yapması çok…