En basit dövme modelleri ile tarzını öne çıkart!

en basit dövme şekilleri

En basit dövme şekilleri ile kendi tarzını öne çıkarabileceğini biliyor musun? Yapılabilecek onlarca dövme arasından en basit dövme şeklini seçerek hem minimalist hem de şık bir dövmeye sahip olabilirsin.
Dövme yaptırmak aslında insanların üzerinde uzun süre düşünmelerini gerektiren bir eylemdir.

Vücudunuza yaptıracağınız dövmeyi sonradan sildirmemek için sizin için doğru olan modeli bulmanız önemlidir.

Basit şekilli ve kolay yapılabilen dövme modelleri aradığınız şey olabilir. İşte basit dövme şekilleri ve modelleri;

ALTIN ORAN

Altın oranı açıklaması çok zor diyebiliriz. Ancak eğer orantılı bir model istiyorsan bu senin seçimin olabilir. Basit ve yüzde 100 orantılı bir dövmeyi vücudunun her bölgesine yaptırabilirsin.

TEK ÇİZGİLİ DÖVME

En basit ve sade dövme şekilleri arasında tek çizgili modeller vardır. Dövme sanatçısının sadece tek çizgide oluşturduğu ve kısa sürede yapılabilecek olan dövme modeli minimalist bir insanın sahip olabileceği en iyi dövme modellerinden bir tanesi adeta.

MÜREKKEP SIÇRAMASI

Belki de en sevilen modeller arasında yer almıyor ancak sanatçı bir ruhun varsa bunu tercih etmen olasıdır. Mürekkebin sıçradığında bıraktığı izi dövme şekline sokmak hem basit hem de zaman almayan bir süreçten oluşuyor.

GEOMETRİK ŞEKİLLER

Üçgen, dörtgen ve kare gibi basit şekilleri kolaylıkla bir sembol haline dönüştürebilirsiniz. Geometrik şekiller; elinize, kolunuza ya da bileğinize yaptırabileceğiniz küçük ve minimal bir model olarak dövme modelleri kategorisinde yerini her zaman koruyacaktır.

BURÇ MODELLERİ

Kova, ikizler, boğa, akrep gibi burçlarınızın simgelediği sembolleri vücudunuza kazımak iyi bir fikir olabilir. Hiçbir zaman değişmeyecek olan burçlarınızı ömrünüz boyunca sergileyebilirsiniz. Sizi tanımayan insanlara da sizin hakkınızda bir fikir verebilir.

HAYVAN MODELLERİ

Sevdiğiniz bir hayvan vardır değil mi? Bu evde beslediğiniz köpeğiniz ya da kediniz olabilir. Hatta sevmeye yaklaşamayacağınız ancak güçlerine hayran olduğunuz hayvanlarda olabilir.

MESLEK FİGÜRÜ

Herkesin bir mesleği vardır. Pilot, hemşire, oto tamiricisi, garson ya da ev hanımı olabilirsiniz. Bunların her birinin kendine özgü zorlukları ve özellikleri vardır. Mesleğinizi simgeleyen en iyi şekili kendiniz çizerek ya da bir başkasına çizdirerek ortaya ilginç modeller çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Şarjı En Uzun Süre Dayanan 6 Akıllı Telefon

Sonraki Yazı

Son zamanların popüler şarkıcısı: Melike Şahin

İlgili Yazılar