LGBT sapıklığı artmaya devam ediyor. Peki bu hasta zihniyet olan LGBT’nin amaçları neler? Sizler için listeledik.

LGBT’nin açılımı: lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender. Açılımında bile iğrençlik akan bu sapık zihniyetin Türkiye’de çoğalması tepki görürken, maalesef gençlerimiz bu örgüte destek verirken kendilerini bunlara kaptırmakta. Peki ne ara bu LGBT sapıklığı çoğaldı? LGBT’nin amaçları neler? Sizler için anlatmaya çalıştık.

1. LGBT’nin en büyük amaçlarından biri cinsiyetsizliği insanların beynine yerleştirmek. Ne kadın ne erkek olduklarını birbirlerine aşılayan bu topluluk insanlara doğası gereği verilen güçleri yok saydırıyor.


2. Yaygın olan dört din kitabında yasaklanan eşçinselliği överek dinsiz bir toplumun yaygınlaştırılması ve gelecekte dinsiz bir yaşam amaçlanıyor.


3. Eşçinselliğin yaygınlaştırılmasıyla çocuk yapma olanakları olmayacakları için gelecekte daha az bir nüfus olması planlanıyor ve yeni gençler elde edildikçe nüfus artışı daha da azalmış olacak. Aslında bu örgüte kendini kaptıran gençler anne ve babalarını düşünseler, kendilerini onlar yerine koysalar…


4. Türkiye’de daha önceden sesleri çıkmazken şimdi ortaya daha çok çıkmalarının nedenlerinin en başında ise fenomenler geliyor. Murat Övüç, Kerimcan Durmaz gibi karakterlere verilen yurt dışı kaynaklı destekler ile bir anda parladılar ve gençleri etkilemeyi başardılar. Ayrıca fenomenler haricinde LGBT’ye destek veren Hazal Kaya, Cem Adrian ve Mabel Matiz gibi sanatçılarda büyük bir etken konumunda. Müslüman bir ülkede bu yaygınlaşmanın en büyük etkeni yurt dışı kaynaklı olması.


5. Yurtdışında LGBT desteği yapan markalar önceden Türkiye’de bu desteklerini belirtemiyorlardı. Örneğin çok yakın bir süre önce Türkiye^de de mağazası olan Decathlon, LGBT’ye desteği belirtmiş, hatta çalışanlar alacağını açıklamıştı. Decathlon gibi yurtdışı kaynaklı markalar bir anda örgütlenip bu planı Türkiye’de uygulama girişimine başladı.


6. Sapıklık bir hastalıktır. LGBT’ninde yapmaya çalıştığı sapık bir nesil üretmek. Yaptıkları eylemler ortada iken buna sapıklık dememek en büyük hastalıktır.


7. LGBT’yi destekleyen hiçbir Türk kaynaklı bir destek yok mu diyebilirsiniz. Çok değil, aylar önce CHP’ye ait belediyelerin hepsi bir anda LGBT paylaşımı yapmış, sapık bir gelecek istemeyen insanlar tarafından tepki almıştı.

Kaynak: CHP’de LGBT rezaleti (Yeni Şafak)