Homm Bitkisel nasıl para kazanılır?

Ev hanımları sadece ev işleriyle uğraşmak istemiyor ve gelir kazanmak istiyor. Homm Bitkisel’de bu olaya destek verdiğini açıklıyor. Peki Homm Bitkisel nedir, nasıl para kazanılır?

İlk cümleye başlarken ev hanımları için özellikle demiştik ama yan gelir yapmak isteyenler içinde Homm Bitkisel bir çözüm olarak görülüyor. Peki Homm Bitkisel nedir, gelir bir bakalım…

Bu yazı ilginizi çekebilir: Yemek tarifi yazarak para kazanabilirsiniz!

Homm Bitkisel nedir?

Homm Bitkisel, Şeyda YENİGÜN isimli bir atılımcı tarafından kurulan şirkettir. Şirketin asıl amacı bir havuz oluşturarak satış yapma yöntemiyle kişilerin para kazanmasını sağlamaktır. Özellikle ev hanımlarının para kazanmak için girdiği bu yöntem çoğu kişi için bir yan gelir olabiliyor.

Homm Bitkisel ürünleri makyaj malzemelerinden temizlik malzemelerine kadar birçok ürünü kapsıyor.

Homm Bitkisel nasıl para kazanılır?

homm bitkisel kazanç, homm bitkisel kazanç planı, homm bitkisel nasıl para kazanılır, homm bitkisel, homm bitkisel para, homm bitkisel kullananlar, homm bitkisel satış, homm bitkisel nedir,
Homm Bitkisel Ürünlerinden Bazıları
  1. Perakende Satış: Şirket size %30 kar marjı veriyor. Atalım bir ürün 130 TL, size satmanız için 100 TL’ye geliyor. 30 TL net kar elde ediyorsunuz. Bu şekilde ticaret yaparak ayda 500 – 1000 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz.
  2. Referans Bonusu: Temsilcileri referansınızla sisteme sokabiliyorsunuz. Temsilcilerinizin yapmış olduğu 250 TL ve katları seviyelerde ilk satışlarda yüzdelik gelirler elde edebiliyorsunuz. (Bu bilgileri firmanın sitesinde görebilir ya da firmanın müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.)
  3. Fark Geliri: Alışveriş yaptıkça bulunduğunuz seviyeye göre para kazanabiliyorsunuz. Örneğin 400 TL’lik bir satış yaptınız. İlk seviyedeyseniz bu satışın %25’ini yani 100 TL’sini anında geri alabiliyorsunuz.
  4. Liderlik Geliri: Temsilcileriniz satış yaptıkça ve seviye atladıkça onlarla birlikte gelir kazanabiliyorsunuz.
  5. Nesil Geliri: Altınızdaki referans olduğunuz bir kişi %25’lik seviyede 250’lik bir satış yaptıysanız %7’lik bir gelir elde edebiliyorsunuz.
  6. Saha Destek Geliri: 2 ay üst üste Turkuaz ve üstü seviyelerde satışlarınızı koruduğunuz takdirde geliriniz sabit maaşa dönüşüyor.

Tabi bu bilgiler şirketlerin vaadidir, bilgilerin Yedilik ile alakası yoktur. Sıkça aranan bu bilgileri araştırıp sizlere topluca sunmak istedik. İleride Homm Bitkisel ile bir sıkıntı yaşamanız halinde Yedilik.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Homm Bitkisel olayının güvenilir olup olmadığından emin değiliz.

Lütfen daha çok araştırmadan, emin olmadan ve bu işte olan veya önceden işi yapan kişilerden bilgi almadan bu işe girmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Yulafta glüten var mı? Glüten diyeti nasıl yapılır? Glüten içeren besinler nelerdir?

Sonraki Yazı

Trigliserid nasıl düşer?

İlgili Yazılar