Holo (HOT) 1 TL olur mu? Holo artacak mı?

Kripto paralar gündemdeki popülerliğini koruyor. Bunlardan biride Holo yani HOT coin diyebiliriz. Peki Holo artacak mı? Holo 1 TL olur mu? İşte detaylar…

Holo coinin geleceğinden önce önce bir ne olduğunu tam detaylı bakalım isterseniz…

HOLO (HOT) Coin Nedir?

Kripto paralardan olan Holo (CCC: HOT-USD), şirkete eşler arası (P2P) ağ tasarımı için ABD patenti verildikten sonra gün içi ticarette %40’tan fazla arttı. HOT-USD’nin büyük bir cazibesi, holochain ağının doğrulama için kripto madencilere veya küresel bir hesap defterine güvenmemesi, işlemleri daha hızlı ve daha verimli hale getirmesidir.

Holo, “eşler arası uygulamalar oluşturmak için açık kaynaklı bir çerçeve” olan holochain’e güç veriyor. Holochain uygulamaları, ister bir sosyal medya şirketi ister başka bir hizmet barındırıcısı olsun, bir aracıya olan ihtiyacı ortadan kaldırarak kullanıcılara kendi verileri üzerinde tam kontrol sağlar.

Holochain, Bitcoin (CCC: BTC-USD ) ve Ethereum’u (CCC: ETH-USD ) destekleyen blok zincirine benzer. Bununla birlikte, blok zincirinin aksine, işlemler halka açık bir defterde değil, bireysel kullanıcı düğümlerinde kaydedilir.

Örneğin, size bitcoin ile ödeme yapacak olsaydım, bu işlem, şimdiye kadar yapılmış her bitcoin işleminin halka açık bir günlüğüne sahip olan bitcoin blok zincirinde kaydedilir. Blok zincirine yapılan ek, BTC-USD karşılığında Bitcoin ağındaki rastgele bir bilgisayar tarafından doğrulanacaktır.

Karşılaştırmak gerekirse, size Holo’da ödeme yapsaydım, bu işlem kişisel bilgisayar düğümlerimizin her birine kaydedilecek ve ağ eşleri tarafından doğrulanacaktır. Bu eşler işlemi doğrulamak için Holo alır.

Bu fark, işlemleri çok daha hızlı hale getirir ve ağın genel esnekliğini ve ölçeklenebilirliğini artırır. Şirket, bir basın açıklamasında, patent başvurusunun doğası gereği savunma amaçlı olduğunu söyledi.

Holo 1 TL olur mu? HOT artacak mı?

Holo 1 TL olur mu, Holo artacak mı, holo coin yorum, HOT coin yorum, holo (hot), holo (hot) coin, coin, kripto para,
Holo (HOT) artacak mı?

Şu anda jeton başına 0,20 kuruş civarında işlem görüyor, holochain buradan nereye gidiyor? İşte üç Holo (HOT) fiyat tahmini…

  • TradingBeasts, Holo’nun Nisan ayı sonunda TL bazında 0,60 kuruşu göreceğini söylüyor. Yapılan istatistikler sonucunda bu sonucu görmek hayal değil.
  • DigitalCoin, Holo (HOT)’nun 2022’de 0,85 TL, 2023’te 1 TL’yi geçeceği ve 2024’te 1,5 TL olacağını ön görüyor.
  • CoinPedia, Holo’nun 5 yıllık bir zaman diliminde TL bazında HOT’un 2,80 TL seviyelerini göreceğini vaad ediyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Masumiyet hangi üniversitede çekiliyor? Masumiyet dizisi uyarlama mı?

Sonraki Yazı

Ölen kişinin ayakkabısı neden kapı önüne konur?

İlgili Yazılar