Fenomen Taha Duymaz öldü mü, yaşıyor mu?

Hatay’da yaşanan deprem felaketinden sonra sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın enkaz altında kaldığı iddia ediliyor. Peki Fenomen Taha Duymaz öldü mü yoksa yaşıyor mu? İşte detaylar…

Sosyal medyada yaptığı yemeklerle fenomen olan Taha Duymaz’ın Hatay’da halasının evinde enkaz altında kaldığı söyleniyor. Bazı kesimlerin ise Taha Duymaz’ın ölmediğini ve prim yaptığını iddia ediyor. Olayın gerçeği ise hala bilinmiyor.

Taha Duymaz’ın ailesinin deprem bölgesine 4. günde gelmesi bir prim muhabbeti olduğunu düşündürse de sevenleri maalesef enkaz altında kaldığını düşünüyor. Hal böyle iken sosyal medya iyice ikiye ayrılmış durumda.

Fenomen Taha Duymaz öldü mü?

Fenomen Taha Duymaz öldü mü, yaşıyor mu?

Taha Duymaz’ın ablası Semiha Duymaz’ın dediğine göre hiçbir şekilde AFAD ve vinçlerin orada olmadığını söyledi. Ancak sosyal medyadan öğrenilen haberlere göre; AFAD binadan ses gelmemesi üzerine yoğunluğunu yaşadıklarını düşündükleri ve ses aldıkları binaları öncelik almaları gerektiğini belirterek yine de orada da birkaç gönüllüyü çalıştırıyor ama yoğunluğu doğal olarak sırf Fenomen Taha Duymaz diye oraya veremiyorlar. Ayrıca vinçlerinde orada çalışmaya çalıştığı daha sonra yandaki binalarla bitişik olması durumu sıkıntıya soktuğu için çalışmalarını mecburen durdurmak zorunda kaldığı öğrenildi.

Taha Duymaz’ın enkazının başında duran Ragıp Narin’in paylaşımına göre; “Yan binada risk olduğundan önce o binanın yıkılıp temizlenmesi kararı çıkmış. Sonra Taha’nın binaya geçilecek.” dedi.

Umarız yaşıyordur… Geçmiş olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

UFO görüntüleri gerçek mi? Pentagon UFO hakkında ne açıklama yaptı?

Sonraki Yazı

Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur oylamasının kesin sonuçları Resmi Gazete'de yayımlandı

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Atatürk’ün vasiyetnamesi

Mustafa Kemal Atatürk’ün ölmeden önce kendi el yazısı ile yazdığı vasiyeti biliyor muydunuz? Resmi olarak Türk Tarih Kurumu’nda…