Çiftlik Bank mağdurları paralarını alabilecek mi?

Ve beklenen müjdeli haber geldi ve teslim olacağını açıkladıktan sonra sözünde duran Mehmet Aydın Türkiye’ye getirildi. Peki Çiftlik Bank mağdurları paralarını alabilecek mi? İşte detaylar…

Bilindiği üzere Çiftlik Bank Kurucusu Mehmet Aydın, Brezilya’da çektiği video ile pişman olduğunu ve kandırıldığını söyleyerek teslim olacağını söylemişti. Bunun üzerine bu sefer sözünde duran Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın, Brezilya’da yetkililere teslim olarak Türkiye’ye an itibariyle dönüşünü gerçekleştirdi.

Şimdi ise Çiftlik Bank mağdurlarının akıllarında paralarını alıp alamayacağı sorusu geldi. Peki Çiftlik Bank mağdurlarına ödeme yapılacak mı ya da devlet ödeme yapacak mı?

Çiftlik Bank mağdurları paralarını alabilecek mi?

ciftlik bank magdurlari ne yapmali, çiftlik bank mağdurları ne olacak, çiftlik bank mağdurları paralarını alabilecek mi, çiftlik bank mağdurları paralarını aldı mı, çiftlik bank mağdurlarına ödeme yapılacak mı, çiftlik bank mağdurlarına devlet ödeme yapacak mı,
Çiftlik Bank mağdurlarına ödeme yapılacak mı, Çiftlik Bank mağdurlarına devlet ödeme yapacak mı?

Çiftlik Bank mağdurlarının sayısı oldukça fazla durumda. Sonuç böyle olunca para soruları büyük merak konusu oldu. Mehmet Aydın’ın Türkiye’ye dönüşüyle alacağı cezanın 75 bin yıl yani müebbet olacağı söyleniyor ki doğrusu da şüphesiz bu oluyor.

Bazı hukukçulara göre Mehmet Aydın’ın cezasını baya azami şartlar altına indirip erkenden cezasını çekip müebbetten yırtabilir. Yani bu konu en çokta Çiftlik Bank mağdurlarını ilgilendiriyor. Evet yanlış duymadınız! Mehmet Aydın eğer dolandırdığı insanlara paralarını iade ederse cezasını baya bir indirip az bir ceza çekerek hapisten kurtulabilir. Tabi Mehmet Aydın’da hala para var mı?

Bu soru en büyük sorun olabilir. Ancak unutulmamalı ki Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın göstermelik açtığı Çiftlik Bank fabrikalarında kripto para için sistemler kurduğu ve kriptoda iyi bir gelir elde ettiği ortaya çıkmıştı. En azından elinde bir miktar Bitcoin varsa bu durum iki taraf içinde güzel sonuçlar doğurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı
ufc canlı izle bedava

UFC canlı nasıl izlenir? UFC maçları hangi kanaldan izlenir?

Sonraki Yazı

Kulağa su kaçması nasıl geçer?

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Evde beslenebilecek hayvanlar nelerdir?

Hayvanlar insanların arasında yüzyıllardır yaşayan canlılardır. İnsanlar hayvanları her zaman sahiplenmiş ve beslemişlerdir. Peki 21inci yüzyılda evde beslenebilecek…