BitTorrent (BTT) coin yakacak mı, artar mı?

Gündemde uzun süredir adından bahsettiren BitTorrent coin yani BTT coin yakacak mı, alınır mı, artar mı? BTT coin ile ilgili merak ettiklerinizi sizler için derlemeye çalıştık!

Blok zinciri, beşinci protokol olarak kabul edilir. İnternet gibi en son teknolojiler,blok zinciriartık aralarında dosya paylaşımının da bulunduğu birkaç kullanım durumu buluyor. BitTorrent, 21. yüzyıl internet kullanıcılarının dosyaları en güvenli şekilde paylaşmalarının yolunu açar.

Ancak, bu BitTorrent fiyat tahmini, BitTorrent protokolünün yerel kripto para birimi BTT’ye odaklanıyor. Bu hızlı büyüyen olasılık hakkında hiç merak ettiyseniz kripto para, öyleyse, uzun ve keyifli bir BTT fiyat tahmini yolculuğuna çıkarsınız.

BitTorrent (BTT) nedir?

BitTorrent, 2019 yılının başlarında açıldı. Projenin yerel belirteci olan BTT, yalnızca aşağıdakilerle uyumlu olan bir TRC-10 yardımcı program belirteci biçiminde gelir. TRONblok zinciri. Bu tasarımda, her türden platform içerik oluşturucuları, izleyicileriyle etkileşim kurabilir. Ayrıca, kripto para birimini herhangi bir aracı olmadan harcarken de kazanabilirler.

Şu an itibariyle BitTorrent, 100 milyondan fazla kullanıcısı olan en büyük dosya paylaşım protokolü için bir platform sağlıyor. TRON Vakfı, platformu 2018’de satın aldı ancak proje 2019’a kadar kendi ağı altında başlayamadı.

TRON blok zincirindeki kullanıcılar, içerik oluşturucuların ağda paylaştığı dosyalarla birlikte oynamak için BTT’yi kullanabilir. BitTorrent artık blok zincirinde bulunan en büyük eşler arası yazılımlardan biri olarak kabul edilmektedir.

BitTorrent Fiyat Analizi – BTT coin yakacak mı?

BTT coin yakacak mı, BitTorrent coin yakacak mı, BTT coin alınır mı, BitTorrent coin alınır mı, BTT coin yükselecek mi, BTT coin artar mı, BitTorrent coin yükselecek mi, BitTorrent coin artar mı, BitTorrent coin, BitTorrent, btt coin, btt,
BitTorrent coin yakacak mı?

Hadi gelin 2019 yılından, günümüze ve daha sonra geleceğe doğru BitTorrent’e bir bakalım…

2019

BitTorrent [BTT], kripto para piyasalarına girmesinden bu yana zor bir yıl geçirdi. 2019’daki lansmanından bu yana, kripto para birimi lansman değerinin yaklaşık %80’ini kaybetti. 

31 Ocak 2019’da CoinMarketCap’te listelenmesinin ardından BTT, ilk iki günde yaklaşık 0.0004 $ ‘dan işlem gördü. Bununla birlikte, Şubat ayının sonlarında BTT, kripto para birimi başına 0,0011 $ ‘a kadar yükselterek harika bir başlangıç ​​yaptı. 

Şubat ayında patlayıcı fiyat pompası yaşandı. Fiyat birkaç ay boyunca düşmeye devam etti. Daha sonra BTT, Mayıs ayı sonunda 0,001861 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. 

Üçüncü çeyrekte, fiyat 0.001 $ ‘a düştü ve düşüşü çeyrek sonuna kadar sürdürdü. 

Ekim 2019 itibarıyla BTT, 0.0005 dolardan işlem görüyordu. Fiyat, yıl sonuna kadar büyük bir düşüş yaşadı. Aralık 2019’un sonunda BTT, 0.0003 dolardan işlem görüyordu.

2020

Piyasanın düşüş göstermesiyle BTT, 2020 Ocak ayının başında 0.0002 $ ‘dan işlem yapmaya devam etti. BitTorrent, Şubat ortasına kadar 0.0005 $’a tırmandı. Daha sonra fiyat, Covid-19 salgını nedeniyle Mart ayında tüm zamanların en düşük seviyesini kaydetmek için şok edici bir şekilde 0.00013 $ ‘a düştü.

Daha sonra BTT önemli ölçüde artmaya başladı ve Ağustos ayına kadar 0.0005 $ işaretine dokundu. Fiyat, Aralık ortasına kadar büyük bir düşüş yaşadı. 2020’nin sonunda BTT, 0.0002 dolardan işlem gördü.

BitTorrent Fiyat Tahmini 2021

BTT, 2020 yılını kapattığı fiyat olan 0.0002 $ ‘dan ticarete devam etti. Daha sonra fiyat istikrarlı bir şekilde artmaya başladı. BitTorrent, çeşitli kurum sınıflandırmalarından iyi bir yardım aldı. Bu altcoin sezonu olduğu için BTT, 5 Nisan 2021’de 0,0126 $ ATH’ye yükseldi. Uzmanlara göre, fiyat artışı daha da devam edecek ve 2021’in sonunda 1 $ ‘a ulaşabilir.

BTT Fiyat Tahmini 2022

Pazar ve kullanıcılar BTT’yi destekliyorsa, fiyat daha yeni seviyelere ulaşabilir. BitTorrent, yıl boyunca belirli varyasyonlarla 1$’da sabit kalabilir. 2022’nin sonunda BTT 3 dolardan işlem görebilir.

BitTorrent 5 Yıl Fiyat Tahmini

BitTorrent şu anda BigTech tarafından resmi olarak tanınmıyor ve korsanlık sorunları ile karşı karşıya. Bununla birlikte, platformlarının geliştirme yoluna bakıldığında, önde gelen OTT platformları, içeriğinin güvenliğini sağladığından önümüzdeki yıllarda BitTorrent ile büyük olasılıkla işbirliği yapabilir. BTT, Spotify ile de işbirliği yapabilir. 5 yılın sonunda BitTorrent 7 dolardan işlem yapabilir.

BitTorrent Pazar Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre BitTorrent gelecek vaat eden ve karlı bir yatırımdır. BTT, 2021 yılını 0,00565 $ işlem fiyatı ile bitirebilir. 

CryptoInfoBase’e göre BTT 5 yıl içinde 0,0016 $ ‘a ulaşacak.

TradingBeasts’e göre BTT, 2024’ün sonunda 0.0009520 $ ‘dan işlem yapabilir.

BitTorrent (BTT) Fiyat Tahminimiz

0.0002 $ ‘lık işlem fiyatı ile BTT 2021 yılında başladı. Bazı gelişmelere yoğunlaşabilir ve fiyatı yükselebilir. 2021 yılını 1 dolarla bitirebilir. Belirli fiyat varyasyonları ile BTT daha yeni zirvelere ulaşabilir ve bu iyi bir yatırım olabilir. 5 yıla kadar BTT 7 dolardan işlem yapabilir ve gelecekte 10 dolara ulaşabilir.

Uyarı: Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

İncir uyutması nasıl yapılır? (Teleme İncir Tatlısı)

Sonraki Yazı

Dove, Avon, Neutrogena, Wet n Wild, Golden Rose ve Elidor hayvanlar üzerinde deney yapıyor mu?

İlgili Yazılar