Ölmeden önce izlenecek en iyi Netflix dizileri kaçırılacak gibi değil doğrusu. Binlerce dizi barındıran Netflix’te bazı diziler var ki izlemezseniz çok şey kaybetmiş olursunuz.

Ölmeden önce izlenecek en iyi netflix dizileri ile gelin başlayalım!

7. The Office

The Office

Komedi türünden olan bu dizi isminden de anlaşıldığı gibi bir ofisin içindeki hikayeleri konu alıyor. Sahneler aynı yerde geçse bile her bölüm birer şaheser. Absürt karakterleriyle ofis dünyasına siz de katılın.

Yıl: 2005 – 2013 | IMDb: 8.8

6. Peaky Blinders

Peaky Blinders

Drama türünde olan bu dizi biraz da olsa God Father havasını bize yaşatıyor. İngiltere’de geçen suçlu bir ailenin başından geçenleri soluksuz izleyeceksiniz.

Yıl: 2013 – Devam ediyor | IMDb: 8.8

5. Mindhunter

Mindhunter

Polisiye türünde olan Mindhunter dizisi 70’ler de işlenen seri cinayetleri konu alıyor. Sürükleyici olmasının yanı sıra gizemli olan bu dizi tüylerinizi diken diken edecek.

Yıl: 2017 – Devam ediyor | IMDb: 8.5

4. Breaking Bad

Breaking Bad

Lisede kimya öğretmeni olan Walter, kansere yakalandığını öğrendikten sonra sahip olduğu bilgiyi uyuşturucu yapmakla geçirir. Nefret, suç, arkadaşlık ve daha fazlasını bu dizide bulabilirsiniz.

Yıl: 2008 – 2013 | IMDb: 9.5

3. Black Miror

Black Miror

Aklınızı kaçıracağınız nadir dizilerden birisidir Black Miror. Her bölümünde farklı bir hikaye anlatan dizi yakın gelecekte (teknolojinin çağ atlamış zamanları) geçiyor. Arkanıza yaslanın ve keninizi duygu karmaşasının içine bırakın.

Yıl: 2011 – Devam ediyor | IMDb: 8.9

2. Broadchurch

Broadchurch

11 yaşındaki bir çocuğun ölümü ile yıkılan kasaba ve bu vahşi cinayeti kimin işlediğini araştıran polis ekipleri. Sadece 8 bölümden oluşan bu dizi hafta sonunuzu doldurmanız için en iyi seçeneklerden sadece bir tanesi.

Yıl: 2013 – 2017 | IMDb: 8.3

1. Parks and Recreation

Parks and Recreation

Komedi türünden olan bu diziyi izlerken beyninizi kullanmanıza gerek yok. Belediyenin parklar bölümünde çalışan çılgın, fazlasıyla işine düşkün, sevecen, kontrolcü Leslie’nin hikayesini konu alıyor.

Yıl: 2009 – 2015 | IMDb: 8.6

Hemen izlemeye başlamak istediğin diziye bu adresten ulaşabilirsin: Netflix