Kapat

Netflix’te izlenecek en iyi romantik komedi filmleri

Anasayfa
Film-Dizi Netflix’te izlenecek en iyi romantik komedi filmleri

Yoğun bir gün geçirdiniz şimdi hem sizi neşelendirecek hem de gözlerinizi dolduracak birşeyler izlemek mi istiyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Netflix’te izlenecek en iyi romantik komedi filmleri ile modunuzu yükseltme zamanı!

Netflix geniş yelpazeli film ve dizi çeşitleriyle günlük milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. En iyi filmleri Netflix‘te bulmak zor da değil. Ancak Netflix içinde dolaşırken kaybolup film izleme heycanını kaybediyorsan üzülüyorsundur. Sizler yorulmayın diye Netflix’te izlenecek en iyi romantik komedi filmleri adlı yazımızı kaleme aldık.

1. Patronlara Tuzak

Yoğun iş yükünden bıkan ve yorulan iki ofis çalışanlarını konu alan bir film. İki tane patrona sahip olan çalışanlar patronlarının dırdırlarından da bıkmıştır. İkili bir plan yaparak patronlarını birbirine aşık etmeye çalışır.

IMDb skoru: 6.5

2. Scott Pilgrim Dünyaya Karşı

Scott Pilgrim adlı genç kargosunu teslim eden kuryeci kıza aşık olur. Kızın gönlünü yapabilmek içinse kızın 7 eski sevgilisiyle dövüşmek zorunda kalır.

IMDb skoru: 7.5

3. Delidolu

Elle Evans (Joey King) okuldaki en popüler kız olmayabilir, ancak okul karnavalında öpüşme kabinine gönüllü olduğunda sosyal statüsü kesinlikle yükseldi. Öpüşme kabininde en yakın arkadaşının erkek kardeşini öpünce olaylar başlar.

IMDb skoru: 6.1

4. Benden Bu Kadar

Obsesif kompulsif bozukluğu olan bir yazar doktoru tarafından komşusunun köpeğine bakmakla görevlendirilir, köpeğin onu daha az somurtkan yapacağını düşünerek. Bu sırada lokantasında çalışan bir garsonla tanışır ve olaylar başlar.

IMDb skoru: 7.7

5. Always Be My Maybe

Ali Wong’un ilk yönetmenlik dalında olan film, ünlü şef yeni bir restoran açmak için eve San Francisco’ya dönen ve çocukluktaki en iyi arkadaşı Marcus Kim ile karşılaşan Sasha Tran’ı canlandırıyor. Eski arkadaşlıklarına geri dönen ikili tekrar romantizm yaşamaya başlar.

IMDb skoru: 6.8

6. Someone Great

Uzun bir ilişkiden çıktığı sırada büyük bir şirkette müzik dalında yazarlığa imza atan genç bir kızın hikayesi. İşe başlamadan önce en yakın arkadaşlarıyla New York şehrinde son bir maceraya dalar.

IMDb skoru: 6.2

7. Aklı Havada

Büyük bir şirkette görevi çalışanları işten çıkartmak olan bir adamın hikayesi. Tanıştığı yeni mezun meslektaşı ile bir iş kadını adamın hayatına yön verir.

IMDb skoru: 7.4

0 0 0 1 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir