Masumiyet hangi üniversitede çekiliyor? Masumiyet dizisi uyarlama mı?

Son zamanların popüler dizisi olan Masumiyet dizisi hakkında akıllarda birçok soru var. Bunlardan birkaçı; ‘Masumiyet hangi üniversitede çekiliyor, Masumiyet dizisi uyarlama mı?” gibi sorular… Peki bu soruların cevabı neymiş, merak ediyor musunuz? İşte detaylar…

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisi, bu akşam FOX TV’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kayseritempo.org – Masumiyet nerede çekiliyor? Masumiyet dizisi hangi il, ilçe, semtte çekildi? Masumiyet dizisi hangi üniversite, okul, ev, villa’da çekilmiştir? Her Çarşamba günü seyircisiyle buluşacak olan dizinin iddialı oyuncu kadrosu ve senaryosuyla kendinden söz ettiren dizinin kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın yanı sıra; İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın, Sevgi Temel ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler de yer alıyor.

 Dizide; Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama âşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Masumiyet dizisi nerede çekiliyor?

Masumiyet hangi üniversitede çekiliyor, Masumiyet hangi diziden uyarlama, Masumiyet hangi diziden alıntı, Masumiyet dizisi nerede çekiliyor, masumiyeti dizisi uyarlama mı, masumiyet, masumiyet dizisi, masumiyet foxtv,
Masumiyet dizisi nerede çekiliyor, Masumiyet hangi diziden uyarlama?

İddialı yapımın çekimleri Kocaeli’de gerçekleştiriliyor. Covid-19 (Korona Virüs) tedbirleri çerçevesinde gerçekleşiyor. Kentteki Kandıra, Derince, Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Başiskele gibi ilçelerde çekimleri yapılan Masumiyet dizisinin kapalı mekan sahneleri de aynı kent merkezinde çekiliyor.

Masumiyet hangi üniversitede çekiliyor?

Masumiyet dizisinin üniversitede çekildiği sahneleri aslında İstanbul’da olan bir platoda çekiliyor. Yani dizinin üniversite sahnelerinin çekildiği yer aslında gerçek bir üniversite değil. Film ve dizi şirketleri bu platodaki sahte üniversiteleri kullanabiliyor.

Masumiyet dizisi uyarlama mı?

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve trendte olan Masumiyet dizisi herhangi bir yapımdan uyarlama değildir. En azından şu anlık dizinin alıntı olabileceği herhangi bir dizi ya da film şu anlık bulunamamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Why do they call New York the Big Apple?

Sonraki Yazı

Holo (HOT) 1 TL olur mu? Holo artacak mı?

İlgili Yazılar
Daha Fazla Oku

Peppa Pig nasıl öldü?

2004 yılı çıkışlı ve insanlar tarafından baya sevilen çizgi film kahramanı Peppa Pig nasıl öldü sorusu olayı kaçıranlar…