Güzel film önerileri

Evde vakit geçirmenin en kolay yolu film ve dizi izlemek desek yalan olmaz. Evlere kapandığımız bu günlerde sizlere film önerileri sunarak vakit geçirmenizi kolaya indirgemek istedik.

Filmler ve diziler hayatımızın bir parçası. Evde vakit geçirmenin en kolay yolu olan bu seçenekler vakit geçirmede bir numaradır. Sizlere önerdiğimiz film önerileri ile vaktini güzel geçirebileceksiniz.

1. Rüzgarı Dizginleyen Çocuk

Yel değirmeni yapan bir gencin gerçek hikayesi. Yokluğun yetenek ile birleşince neler yapılabileceğini ve insanların ne saçma şeylere üzüldüğünü gösteren güzel bir film.
IMDb: 7.6

2. Zindan Adası

Teddy Daniels ve Chuck Aule adındaki iki polis, Shutter Adası’nda bulunan deliler hastanesinde bir delinin kaybolması üzerine bölgeye gider. Burada karşılaştıkları esrarengiz olaylar filmde konu alınmış.
IMDb: 8.1

3. Akıl Defteri

Ters kurgulu öyküsü ile herkesi şaşırtan bir film önerisi. Alzeimer hastalığının daha ileri bir durumunu işleyen, anlık hafıza ile uzun süreli hafıza arasında tampon görevi gören kısa hafıza yokluğunun nelere neden olabileceğini gösteriyor.
IMDb: 8.4

4. Soysuzlar Çetesi

8 dalda Oscar’a aday olan bir filmden bahsediyoruz, kötü olmama ihtimali yok. Bir savaş zamanında geçen film, Alman kuşatmasındaki Fransa’da olaylar başlıyor.
IMDb: 8.3

5. Kemiklerine Kadar

Yeme bozukluğu yaşayan başrol Ellen, 4 kez tedavi görmüş ancak başarılı olamamıştır. Psikolojik sorunlar yaşayan Ellen, ailesinin gözleri önünde öldüğü düşünmeye başlar ve olaylar gelişir.
IMDb: 6.8

6. Parazit

Oscar ödülünü elinde bulunduran bu film, maddi durumları köüt olan Kim ailesinin fazlaca zengin olan başka bir ailenin yanında işe başlamasını konu alıyor. Olaylar bundan sonra kendiliğinden gelişiyor.
IMDb: 8.6

7. Phantom Thread

Film, moda tasarımcısı olan bir adam ile kasabada garsonluk yapan bir kadının arasındaki sınırları zorlayan bir aşkı anlatıyor.
IMDb: 7.5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

Maske hakkında bilmeniz gerekenler

Sonraki Yazı

Hantavirüs nedir, nasıl bulaşır?

İlgili Yazılar