Kapat

Fazla keşfedilmemiş Netflix dizileri

Anasayfa
Film-Dizi Fazla keşfedilmemiş Netflix dizileri

Netflix izleyen her insanın konuştuğu dizi genellikle popüler olmuş diziler oluyor. Ancak siz daha farklı, fazla keşfedilmemiş Netflix dizileri arıyorsanız, bu yazımız tam sizlik!

Fazla keşfedilmemiş Netflix dizileri kaldı mı ya demeyin, var! Herkesten farkınız olsun. Ülkemizde dahaden popüler olmamış bu dizileri izleyip ilerde bu diziler parladığında havanızı arkadaşlarınıza atabilirsiniz. 🙂

İşte fazla keşfedilmemiş Netflix dizileri…

1. The I-Land

The I-Land dizisi, bir anda kendilerini adada bulan ve nasıl geldiklerine dair hiç fikri olmayan bir grubun hikayesini anlatıyor. Olayın en merak edilen tarafı ise ne amaçla orada oldukları. Sürükleyici ve güzel bir dizi.

The I-Land’ı izlemek için buraya tıklayın.

2. %3

Dünya ikiye bölünmüştür; biri cennet gibi bir yer diğeri ise yoksulluğun geçtiği bir mahalle. 20 yaşınıza kadar bu hayatı yaşarsınız ve 20 yaşından sonra bu yoksul mahalleden kurtulmak için bir şansınız olur ancak o cennet gibi yere giren insanların %3’lük bölümünden olmanız gerekmektedir. Eğer olamazsanız ömrünüzün sonuna dek yoksul mahallede yaşamaya devam edersiniz.

%3’ü izlemek için buraya tıklayın.

3. Deep Water

Her şey Bondi Plajı yakınlarında başlıyor. Genç bir eşcinselin parçalanan cesedi bulunur. Bu davaya araştırmaları için görevlendirilen Tori ve Nick, katili bulmaya çalışır.

Deep Water’ı izlemek için buraya tıklayın.

4. Retribution

Dizinin başlangıç konusu yeni evlenmiş olan bir çiftin öldürülmesi ile başlıyor. Dedektifler olayı çözmeye çalışır. Olay çözülmeye başladıkça karanlık sırlar ve yalanlar ortaya çıkartılır.

Retribution’ı izlemek için buraya tıklayın.

5. The Road to Calvary

Dünya Savaşı zamanında siyasi kargaşalar içerisinde olan St. Petersburg’da yaşayan iki kız kardeşin aşkları bu olaylara karışır.

The Road to Calvary’i izlemek için buraya tıklayın.

6. Age of Tanks

Tankların geçmişten günümüze tarihini konu almış sürükleyici belgesel dizisi.

Age of Tanks’ı izlemek için buraya tıklayın.

7. A.D. Kingdom and Empire

Hz. İsa’nın çarmıha gerilmesiyle hikaye başlıyor. Havarileri, İsa’nın mesajını yaymak için yola koyulur ve hayatlarından ödün verirler.

A.D. Kingdom and Empire’ı izlemek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir