Netflix’in Meksika yapımı yeni gençlik dizisi Control Z, Türkiye’de oldukça iyi bir izlenme aldı ve çıkar çıkmaz trend izlenme listesine girdi. Peki dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve replikleri neler?

Netflix, gençlik dizileri listesine bir dizi daha ekleyerek gençleri kendisine çekmeye devam ediyor. Meksika yapımı gençlik dizisi olan Control Z, Dünya üzerinde ve Türkiye’de oldukça iyi bir izlenim alıyor ve trendlerden düşmüyor. Hal böyle iken Control Z replikleri en çok arananlar listesinde. Dizinin konusunu spoiler vermeden sizlere anlatalım; Birisi Meksika’da yer alan lisede yer alan öğrencilerin telefonunu hackliyor ve öğrencilerin sırlarını bir bir herkes öğreniyor, okul karışıyor. Bilgisayar korsanlarına karşı, karakterler başa çıkacak mı çıkmayacak mı bunu göreceksiniz.

Dizinin oyuncu kadrosunda birçok başrol görmekteyiz. Önce oyuncu kadrosuna ve daha sonra sizler için hazırladığımız dizi repliklerine bir bakalım…

Control Z oyuncu kadrosu

Control Z oyuncu kadrosu ve karakter isimleri.

Control Z dizisinin replikleri

1. Bana bir arkadaşının sırrını söyle, senin sırrın da güvende olacak. Bu iyi olacak! Var mısın?

2. Herkes hak ettiği şeyi yaşıyor. Eskiden onların nasıl olduklarını hatırlamıyor musun? Her zaman taklit. Ama şimdi onlara bir daha bak!

3. Gerisini göremeyen tek kişisin!

4. Hackerlar her zaman kaosun arkasında olur!

5. Arada sırada biraz kaos hiç kimseye zarar vermez.

6. CTRL yapamayacağınız hiçbir şey ESC olamaz!

7. Hayatın bir ctrl+z’si yoktur. Akıllıca yazın.

Control Z dizisini izlemek için buraya tıklayın.