Boruto 214. bölüm ne zaman çıkacak?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından sevilen anime dizisi Boruto’nun 214. bölümünün ne zaman çıkacağı oldukça çok merak ediliyor. Birçok insan internette Boruto’nun yeni bölümünün ne zaman çıkacağını araştırıyor. Peki Boruto 214. bölüm ne zaman çıkacak? İşte detaylar…

Animeler son zamanların en çok izlenen içerikleri arasında yer alıyor. Hızla büyüyen bu tür artık bütün dünyada oldukça çok izleniyor. Bunun en temel nedeni animelerin genel olarak yetişkinlere göre olmasından kaynaklanıyor. Bundan dolayı insanların başlangıçta bir önyargısı olsa bile daha sonradan bir anime izledikten sonra bile direkt olarak düşünceleri değişiyor.

Boruto 214. bölüm ne zaman?

Çünkü animeler çizim olduğu için buda yönetmene oldukça çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Her türlü sahne oldukça ucuz maliyete çizilebiliyor. Bundan dolayı da animeler görsel olarak da daha farklı bir güzellik sunuyor. Popüler animelerden biri olan Boruto’nun 214. bölümünün ne zaman geleceğini insanlar oldukça çok merak ediyor. Birçok insan tarafından sevilen animenin yeni bölümü 5 Eylül 2021 tarihinde saat 13.25’te yayınlanmış durumda. Yani istediğiniz gibi şimdi izleyebilirsiniz.

Boruto 214. Bölüm Fragmanı (Trailer)

Boruto 214 Trailer

Boruto Anime Dizisinin Konusu

4. Büyük Ninja savaşını ardından 10 yıl geçmiştir. Naruto, Hokage olma hayalini gerçekleştirmiş, Hinata ile mutlu bir evlilik yapmış ve dünya genelinde barışı sağlamıştır. Beş Kage arasında savaş yasağı imzalanmış ve her şey huzur içindedir. Huzur ortamıyla beraber teknolojide gelişmiştir. Adeta bir nesil kısa zamanda değişmiştir.

Bu huzur ortamının sağlanması karşılığında Naruto, ailesine pek vakit ayıramaz. Neredeyse hiç eve uğramayan Naruto’nun varlığını arayan oğlu Boruto gün geçtikçe babasına öfkelenen ve ondan farklı bir ninja olmayı kafasına koyan bir genç haline gelir.Babasından farklı olarak zekidir ve akademide popülerdir. Sosyal ilişkilerinde sıkıntı yaşamaz. Tek sorunu onları ihmal ettiğine inandığı babasına karşı öfkesidir. Bu öfke onu nasıl bir ninja yolu na sürükleyecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Yazı

En İyi Diş Fırçaları Listesi (2021)

Sonraki Yazı

Stok affı nasıl yapılır? (2021)

İlgili Yazılar